Impresii La Volan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai linistit Cosco ca asa era si al meu, acum am 1600 de km si fuge mai bine decat cand avea 10 km.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by garib1973 View Post
      Super masina de MM ,ce culoare are...Adica vad ca un albastru dar ma interesa ce nuanta exact..La cati mai multi km fara incidente...
      culoarea e Albastru Mineral ( Bleu Mineral ), mersi

      Comment


      • F frumoasa masina sa o stapanesti sanatos.
        cand ai dat comanda pt ea?
        drum fara evenimente!

        Comment


        • Am si eu o intrebare: exista antifurt pe Logan PH2 ca sa-mi opreasca "vecinul" sa fuga cu roata?
          Eu nu am primit nici o cheie speciala sau "adaptor", deci banuiesc ca nu am.
          E o chestie generala?

          Comment


          • Nu exista prezoane cu antifurt standard.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Eu l-am "lovit" usor in dreptul portierei fata dreapta de un stalp intr-o parcare dintr-o prostie fara margini. Acum sunt foarte stresat si suparat. Nu l-am mai condus de atunci (am facut un singur drum la dealer sa iau cartea), nu am fost nici la politie, nici la casco. Nu stiu ce sa fac, sa-l las asa, sau sa ma duc sa o fac. Se mai indreapta la fel ca in fabrica? Mai iese vopseaua la fel (nuanta ca nuanta, dar calitatea vopsitului)? Daca imi umple cu kit, pt ca este afectata si dunga aceea din caroserie... Plus alte o mie de intrebari si ganduri. Nu am inca o poza, pt ca nici nu am puterea sa fac, de cate ori ma uit imi vina sa . O sa incerc sa ilustrez in photoshop cam despre ce este vorba (e infundata foarte putin, se vede mai mult cand te uiti din profil, pt ca daca stai perpendicular nu prea se observa - cam 0.5cm infundatura + zgarieturile aferente, aprox 5cm latime):

              sigpic

              Comment


              • Sincere"condoleante"...Imi pare rau si eu care voiam sa postez cat de usor merge...E superba...Am luat-o de dimineata....1.6 gpl....Plin de gaz de la dacia....Ok
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • Originally posted by garib1973 View Post
                  Sincere"condoleante"...Imi pare rau si eu care voiam sa postez cat de usor merge...E superba...Am luat-o de dimineata....1.6 gpl....Plin de gaz de la dacia....Ok
                  Pai pune si tu niste poze ca sunt curios cum v-a arata si a mea!

                  Comment


                  • @cgcx: daca ai casco du-te si fa-o; si eu am avut-o lovita si nu se vede diferenta de vopsea. Mai ales ca e vopseaua noua pe ea daca te duci sa o faci acum cred ca e mai bine dpdv al faptului ca nu o sa se observe diferente
                    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                    Comment


                    • Dar oare se va indrepta la fel sau or sa bage kit la greu? Usa nu cred ca o s-o schimbe. Sunt atat de suparat... Mersi pt sfat
                      sigpic

                      Comment


                      • Va iesi la fel de bine ca in fabrica, si eu am patit la fel dar pe o portiune mare si nu se vede diferenta.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Originally posted by cgcx View Post
                          Dar oare se va indrepta la fel sau or sa bage kit la greu? Usa nu cred ca o s-o schimbe. Sunt atat de suparat... Mersi pt sfat
                          N-o mai lua asa in tragic, cu cat o faci mai repede cu atat vei uita mai repede.Eu, in ziua cand am luat-o pe a mea(ph1) stateam de vorba cu un prieten si m-am sprijinit pe aripa stanga spate.Rezultatul-obasea de toata frumusetea.Am bagat mana prin portbagaj ca s-o indrept, si-a revenit dar nu 100% si tot a trebuit sa merg in service s-o fac.Asta e, se intampla, sunt fiare dale-ncolo, atata timp cat suntem asigurati, viata merge inainte.

                          Comment


                          • Originally posted by cgcx View Post
                            Eu l-am "lovit" usor in dreptul portierei fata dreapta de un stalp intr-o parcare dintr-o prostie fara margini.

                            Laso-n suparare de masina, bine ca nu s-a intamplat ceva mai rau. Fiarele se repara, eu era sa busesc vo 10 taximetristi pana acum...Astia sunt beleaua circulatiei...

                            Comment


                            • Poze... Am fost la brusturet...La pestera Dambovicioara...Am 100 km acu
                              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                              Comment


                              • Va multumesc frumos. Acum ca am primit incurajarile voastre ma simt mai impacat. O sa revin cu poze pe "my ride" cat mai repede. Mersi inca o data.
                                Last edited by catalinux; 17 September 2008, 19:53.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google