Comenzi Ptr PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa o stapinesti sanatos ! Sunt exceptii dealerii care ofera cadouri,de obicei unde sunt mai multi ,concurenta.In acelasi oras.Mie ,ca bonus ,nik!

    Comment


    • Mie ca bonus ...O sticla de vin )
      Astia promoveaza bautura la volan )
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • Pe vineri se pare ca o sa imi ridic si eu masina sa vedem ce cadou imi dau.

        Comment


        • Asteptam poze!
          Sa te bucuri de ea!
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Apropo de poze, pana acum nimeni nu a pus poze detaliate. Cred ca multi ar fi interesati sa vada, mai ales cu interiorul.

            Comment


            • Pai,vor aparea in curand.Si eu astept Prestige,mie mi-au zis ca pe 12 nov.Eu sper sa-l iau mai repede,daca nu,asta e!
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • O sa pun imediat ce il iau.

                Comment


                • Multumesc, voi face cat de curand un thread cu masina, poze cate vreti... Deja incep micile modificari dupa care deja se stie incep cele complexe. In principiu schimb (adaug in torpedo), o parte din becurile interioare cu LED pt mai multa lumina.
                  Voi documenta procedurile, poze si explicatii.

                  Am observat ca masina iesise din fabrica pe data de 22.10.2008 iar o zi mai tarziu a ajuns la dealer care m-a contactat, chiar si piesele sunt marcate ca fiind produse luna aceasta.
                  Last edited by Mikelangelo; 29 October 2008, 16:26.
                  Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                  Comment


                  • Am picat la examen pentru cei interesati, insa masina sper sa o ridic vineri seara si sa pun poze in week-end sa o vedeti si voi.

                    Comment


                    • Nu-i nimic,principalul e sa iei masina.La ce ai picat?Sala?Oras?Cand dai urmatorul examen?
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Am picat la traseu,toate bune si frumoase pana la sfarsit cand imi taie calea un bmw a venit foarte tare ( dupa mine vreo 80 km) eu accelerez sa eliberez intersectia reusesc si imi zice examinatorul ca vreau sa il omor si ca ne mai intalnim. P.S. La categoria D in Bihor nu a luat nimeni azi iar la B cred ca maxim 25. Si in legatura cu masina cred ca nu mai am sanse pe vineri numai pe saptamana viitoare nu stiu nimic sigur

                        Comment


                        • Originally posted by VLAD90 View Post
                          Am picat la examen pentru cei interesati, insa masina sper sa o ridic vineri seara si sa pun poze in week-end sa o vedeti si voi.
                          Imi pare rau
                          Si eu trebuie sa dau examenul si imi este o frica!!!
                          On topic face liftul e super la interior (parerea mea)
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • DILEMA
                            De la V.C. Mi s-a zis ca pe 25 nov.Vine masina,dealer-ul zice ca pe 12 nov.
                            Eu pe cine sa mai cred?
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Mie trebuia sa imi ajunga pe 29 octombrie ( asta spus de dealer la comanda) si a ajuns pe 27 octombrie, in contract scrie ca termen livrare 15 noiembrie.

                              Comment


                              • D-Fens crede in dealer.La fel mi-au zis si mie ca masina imi vine pe 30.10. Si cei de la caremil mi-au zis 15-17.10..Si a venit pe 14
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google