Comenzi Ptr PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-FENS View Post
    DILEMA
    De la V.C. Mi s-a zis ca pe 25 nov.Vine masina,dealer-ul zice ca pe 12 nov.
    Eu pe cine sa mai cred?
    cei de la VC iti dau termenul maxim de livrare...De cele mai multe ori se respecta cel dat de dealer...

    Comment


    • Multumesc pt raspunsuri.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • D-FENS, nu crede pe niciunul, cel tarziu pe 10 noiembrie o ai. Dai o bere daca e ca mine si apropo, tare ma bucur ca in sfarsit VINE si Prestige-ul tau
        Last edited by catalinux; 30 October 2008, 19:16.
        sigpic

        Comment


        • Cam cu cateva zile inainte de termenul comunicat de dealer . IN acest sens Dacia si-a castigat renumele ... Cel putin eu asa stiu . Am 2 Logan , si mai sunt inca 3 in neam ... Toate au fost la fel livrate
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Multumesc baieti !
            @cgcx:dau si zece beri,nu numai una.Masina asta m-a imbatranit cu un an!
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Cu siguranta o sa merite asteptarea ;)
              sigpic

              Comment


              • A sosit e superba. O sa o pun la sectiunea My ride numai ce ii fac ceva poze faine.

                Comment


                • Bravo tie!Sa te bucuri de ea la maxim!!!
                  Pozeee!!!
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • Am vazut pe site-ul Dacia ca la configurarea unui MCV facelift nu mai apare optiunea de Garantie Extinsa. Are cineva idee daca in realitate se poate opta pentru aceasta?

                    Comment


                    • Am vazut ca a aparut la configurator Garantia extinsa la MCV. 777,59 RON pe 12 luni si 1092,33 RON pentru 24 de luni.

                      Comment


                      • Buna seara, sunt proaspatul posesor al unui Prestige ph2 1.6 16v, culoare gris comete. Comanda facuta la 20.10.2008, platita prin credit auto la 27.10, astept livrarea la 20.11 dupa spusele dealerului DEDEMAN. Abia astept! Luna asta am imbatranit un an.

                        Comment


                        • Originally posted by vadiro View Post
                          Am vazut pe site-ul Dacia ca la configurarea unui MCV facelift nu mai apare optiunea de Garantie Extinsa. Are cineva idee daca in realitate se poate opta pentru aceasta?
                          Dacia ofera garantie 3 ani pentru toate modelele...Deci se merita

                          Comment


                          • Dragilor azi mi-a sosit loganasu.Deci mai devreme de 20. Cu prima ocazie poze.

                            Comment


                            • Nu stiu daca sunt si altii in situatia asta... Am facut comanda pe 28 octombrie (achitat cateva zile mai tarziu) iar termenul de livrare comunicat astazi vocea clientului este 29 decembrie (initial a fost 3 decembrie).

                              Pe scurt trebuie sa astept 2 luni (!!!) pentru a primi masina. Si nu vine din Japonia nici din Korea...

                              Asta in conditiile in care ci de la Dacia aparent nu au ce face si trimit oamenii cu saptamanile acasa.

                              Adevarul e ca au ce face (de exemplu masina mea) dar probabil chestii de genul - sa ne onoram comenzile dupa aia stam acasa - sunt necunoscute la Mioveni...

                              Trist...

                              Comment


                              • Termenul dat de dealer e mai aproape de realitate.Asa am patit si eu.Trebuie s-o iau pe 12(sper),termen dat de dealer iar VC a zis pe 25 noiembrie.Poate n-o fi 12,dar cred ca nici pe 25 n-o sa ajung.Am vazut mai sus ca persoane care au comandat mai tarziu ca mine,le-a venit masina mai devreme.Care or fi criteriile,nu stiu.....
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google