Comenzi Ptr PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Criteriile sunt: culoare, echipare, optionale, motorizare. De aia se explica diferenta dintre termenele de livrare.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Acu am venit de la plimbare.Merge super, in limita a 20 km facuti in oras.Ma bucur ca a venit mai repede.Prestige 16 16v, culoare Gris comete, airbaguri laterale.Drumuri bune si fara evenimente!

      Comment


      • Ce chestie...Gri comete vroiam si eu pana sa ma hotarasc definitiv la bleu mineral.In privinta criteriilor dealer-ul mi-a zis acelasi lucru pe care l-a zis si andrei,dar credeam ca baga vrajeala(dealer-ul).
        Last edited by D-FENS; 11 November 2008, 23:48.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Golanul meu il aveau la reprezentanta pe stoc. In 4 zile a fost acasa si in zilele astea sunt incluse si drumurile pentru programul rabla (avans, casare, finante, radiere, rest plata). Dadeam coltu daca trebuia sa astept o luna!

          Comment


          • Astazi m-au sunat de la VC sa-mi zica ca maine masina pleaca spre dealer Vestea mi-a salvat ziua care nu incepuse prea bine...

            Am sunat la dealer si mi-a confirmat ca marti cel tarziu o pot lua.

            Asta inseamna ca la aproape o luna dupa comanda (28octombrie) masina va ajunge in sfarsit la mine (prestige ph2, full, bleu electrique)

            Comment


            • Sa ai noroc de ea, si eu am Logan Ph2 Laureat 1.6 16V, Bleu Electrique si sunt multumit de ea mai ales de cand am trecut de rodaj si pot gusta mai mult din performantele motorului

              Comment


              • Sa le stapaniti sanatosi si eu am un laureat 1.6 16v dar pana am ridicato de la dealer mau apucat toate damblalele

                Comment


                • Astazi a venit masina! Povestea comenzii a fost pana la urma fericita: am achitat-o pe 5 noiembrie pe 19 au fabricat-o iar azi am ridicat-o de de la dealer! Cadou: kit-ul bluetooth Parrot care nu stiu exact daca ma va ajuta cu ceva dar fiind cadou e bun

                  @MS1.6>16V multumesc pentru urari! E stresant tare la inceput, ma uit tot timpul la turometrul sa nu sufere daca scap prea tare piciorul pe acceleratie )

                  Comment


                  • Catalin,maxim 3000 de ture daca-i dai,e-n regula!Si eu am primit car-kit Parrot,e simpatic dar nici mie nu mi-e de prea mare folos.Poate in viitor,cine stie...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Merge pana la 3.500 rpm sau MAX. 130 Km\h in rodaj, in carte asa e specificat la asta de 105 cai. Oricum important e sa nu mentii turatia ridicata peste 3.000-3.500 mai mult timp.
                      P.S. Eu am facut rodajul doar cu benzina OMV de 100. Am zis sa-i dau benzina buna la inceput, acuma bag PetromV de 95 si se comporta destul de bine cu ea merge "rotund" motorul.

                      Comment


                      • Fratilorrrr nu mai vine masina (Prestige PH2 (standard)/Gris platine.....Comanda( platita integral) la 12/11/2008, am sunat la vocea clientului si am inteles ceva de data de 12 decembrie 2008...Dar nu prea am auzit tot ce a pus ca tocmai atunci Vodafone dadea rateuri la semnal intr-o zona in care ar trebui sa am semnal bun (aproape de centrul iasului).....Asteptarea e prea lungaaaa....Mai am o saptamana ....Ufff! Ceva pronosticuri???
                        http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                        жалюзи плиссе

                        Comment


                        • Pina pe 12 ajunge ,,,cel tirziu ,,,asa ca sa te incurajez.La mine a ajuns cu o saptamina mai devreme decit au zis cei de la vc

                          Comment


                          • Mie mi-au dat termen 30.10.2008 si am luat-o pe 15 asa ca.....Astia de la caremil ce ti-au zis?
                            Termenul lor este un termen bun !
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • Pai Caremilu nu mi-a dat nici o data concreta...Dealerul meu mi-a spus ca " se va respecta termenul " adica o luna...Ca eu l-am sunat ....Dupa ce au oprit astia "banda" ).Stiti si voi cum e ...Nerabdarea e mare....Mai ales ca asta e prima mea masina propriu-zisa.Oricum cand vine anunt si bag niste poze
                              http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                              жалюзи плиссе

                              Comment


                              • Mai SSO noi te asteptam de acum cu drag la intalnirile LC iasi.....Dupa ce iti vine masina...Si o vedem la fata locului
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google