Comenzi Ptr PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca Vocea Clientului a spus 12 decembrie (nu ianuarie!) sigur vine pana atunci. Dureaza mai mult livrarile pentru ca a fost perioada de "pauza"...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • 1 luna fara 4 zile a durat, adica am dat comanda pe 23 octombrie si mi-a venit masina pe 19 noiembrie,ph2 laureate 1,6mpi cu abs, culoare gri platin.Per total multumit.
      Multa lume, putini oameni...

      Comment


      • Logan Sedan 1.6 16V, ABS, Gri Platine, comandat pe 29 septembrie - ridicat de la dealer pe 28 octombrie. Multumit!

        Comment


        • Mai baieti !....Cum e procedura de livrare? Te suna dealerul si-ti spune ca poti veni sa-ti iei masina ziua(zilele) urmatoare sau te poti duce in aceiasi zi?
          http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
          жалюзи плиссе

          Comment


          • Normal daca te-a sunat inseamna ca masina a sosit, dureaza 1-2 h pina o pregatesc ei, sa-i puna capace, sa o steraga, sa verifice nivelurile de lichide in ea...Etc...Daca te suna dimineata pina seara pleci sigur cu ea acasa..Bafta
            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

            Comment


            • SSO pe mine m-au sunat seara la ora 18....Si la ora 10 a doua zi eram la ei..La 11...Deja ma plimbam cu masina )
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • Vineeeee cica vine masina!!!! M-a sunat dealerul cica masina a plecat din pitesti si vineri la ora 13 sa ma duc sa o ridic asa ca daca vine pe 12 se face fix o luna......Probabil din cauza "pauzelor de productie "la mine a durat mai mult decat a estimat dealerul....
                http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                жалюзи плиссе

                Comment


                • @sso uitate bine cand o iei sa aibe tot ce ii trebuie si intreg la mine avea 2 capace sparte si daca nu ma uitam ma tepuiau asa ca miau schimbat capacele (de la alta masina )

                  Comment


                  • a venit !!!!! SUPER TARE MASINA.(prestije 1.6 16 V gris platine)....
                    am facut 230 de km si e super.....12/12/2008 mi-au spus de la VC dacia 12 a fost(cu tot cu pauza) deci...multumit! si incep sa-mi schimb parerea in bine despre dacia (sper sa nu ma dezmageasca).am dat comanda e 12 noiembrie

                    PS:o sa revin cu poze tre sa ma dezmeticesc intai
                    http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                    жалюзи плиссе

                    Comment


                    • Sa te bucuri de ea!Nu ti-e somn,nu?
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • multumesc tare mult F-DFENS (ca sa-ti marturisesc din cauza pozelor tala m-am hotart de tot la 1.6 16 V ) si sa dea domnul sa ne fereasca de nebunii de pe strazile romaniei, iar daca tot nu am somn atajes niste poze facute cu tel la "CEREMONIA DE PRIMIRE" care pt mine a fost super tare senzatia!!! ))
                        Attached Files
                        http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                        жалюзи плиссе

                        Comment


                        • Ai facut o alegere buna.Mai avem un hop,inscrierea,care mie cel putin imi da dureri de cap si nervi cu galeata!
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • eu am rezolvat relativ repede cu inscrierea ...pierdut o zi la cozi pe 22 decembrie 2008 a doua zi luat numerele...iar azi am luat certificatul si in sfarsit mi-am pus si eu numerele ca pana acum am circulat cu alea rosii mai pe sest asa...(pe naiba ca am mers de numa numa...)oricum a trebuit ceva rabdare pe la cozi.....
                            http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                            жалюзи плиссе

                            Comment


                            • Eu am vazut culoarea bleu electrique in pozele lui MS1.6>16V

                              Pe aceasta cale ii multumesc..fiindca astia de la Dacia nu stiu sa faca o prezentare in regula a culorilor. E adevarat ca la dealer exista un mostrar.
                              Nici nu se compara culoarea de pe site cu cea din realitate

                              Dar in ziua de azi..cine mai are timp sa mearga sa se uite la mostrare la diverse modele si producatori

                              Comment


                              • Vineri 12 decembrie primul drum la dealer - discutie de principiu. Joi 17 alt drum, m-am hotarat la un Logan Faza II Laureate 1.6 16v ABS Airbag laterale Bleu Electrique din stoc. Pe care l-am primit pe 23 decembrie Am deja 1600 km - foarte fericit si multumit. Mai putin de anvelope, care sunt Kormoran Cat a fost mai cald parca a mai mers, da' acuma patineaza la greu si caraie abs-ul in draci... Stie cineva, o fi posibil sa fi venit din fabrica incaltata cu Kormoran, sau e sigur teapa?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google