Comenzi Ptr PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masina o aveau pe stoc cand am luat-o,nu prea m-am uitat la ea,i-am dat cheie si am plecat

    Comment


    • La mine era reglata presiunea din roti cand am luat-o, macar atata ca altfel de bonus n-am primit.

      Comment


      • la mine presiunea in pneuri a fost reglata ....la a 2-A alimentare am verificat si pneurile...si erau ok ...placut surprins...!
        http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
        жалюзи плиссе

        Comment


        • si la mine aveam presiune de 2.7 pe 2 dintre ele 2.5 pe celelalte....
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • si eu am avut presiune in roti la doua 3,5 si celelalte 3,7 norocul meu ca si la primul logan era la fel si primul drum a fost la vulcanizare si am facut presiunea corecta

            Comment


            • Din cate stiu eu, masina trebuie pregatita pentru vanzare de catre dealer, si are ca obligatie (printre altele) sa verificice si sa corecteze presiunea in pneuri. Ca n-o face, asta este alta poveste.

              Comment


              • te cred dar eu cand am luat masina ploua cu galeata si nu cred ca le ardea lor de presiune sincer la cum era afara nici mie pana am plecat cu masina si sarea ca o capra si atunci am oprit la o vulcanizare si leam umplut figideru la dealer

                Comment


                • Mie mi-au spus ca o au pe stoc masina dar nu in Constanta. Cat dureaza sa o aduca din alt oras? Dealerul mi-a zis ca dureaza 10 zile.
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • In mod normal in 2-3 zile ar trebuii sa ajunga, dar probabil dealarul asteapta sa aiba mai multe comenzi ca sa nu plateasca transportul pt o masina.
                    Multa lume, putini oameni...

                    Comment


                    • Salut!

                      Astazi am platit si eu avansul pentru prima mea masinuta. Logan F2 Laureate, 1,6. Agentul mi-a spus ca ajunge in 10-12 zile, au gasit-o pe stoc in alta reprezentanta, sau chiar la Pitesti din cate am inteles. Nu va spun ce greu o sa treaca zilele astea

                      Comment


                      • Stiu cum este.Eu am facut comanda luni si mi-au zis ca joi o primesc!Fix....
                        De joi pana sambata,cand mi-au adus masina am dat o gramada de telefoane.Era chiar in sambata dinaintea Pastelui.Au adus-o la 10:30 si mi-au spus mi-o dau luni.Le-am spus ca nu se poate si m-am dus blana la ei sa imi dea masina!

                        Comment


                        • Pfai, nici nu vreau sa ma gandesc... Ideea e ca eu am cat de cat incredere in ce mi-a spus asta(sper sa nu ma insel).
                          La mine situatia a fost putin altfel. Eu am dat comanda, ei au zis ca in 2 luni, pana iese din fabrica cu tot cu inspectia de la dealer. Cand sa ma duc sa fac plata avansului, m-a sunat agentu` si mi-a zis ca au gasit una pe stoc - asa cum am zis in postul anterior nu stiu unde exact, ori la Pitesti , ori in alta reprezentanta - si o sa o trimita si o primesc in prima sapt. din aprilie.
                          Asa ca nu sper decat la ce e mai bine

                          Comment


                          • Pai si eu aveam incredere!Aveau pe stoc un gri platine dar eu am vrut albastru mineral si mi-au spus ca mi-o aduc joi.I-am intrebat daca este sigura treaba si mi-au spus joi ca au avut probleme cu transportul....
                            Sa ai bafta!

                            Comment


                            • Da, mersi mult. As avea o intrebare, stiu ca sunt putin nu am apucat sa intreb agentu` si nici pe forum nu am apucat sa gasesc: cadranele de pe bord, kilometraju si turometrul au fundalul alb la toate versiunile sau doar la cele 16 v? Multumesc mult si scuze de off

                              Comment


                              • iti spun eu ....
                                cadranele au fundalul alb la versiunile laureat si prestige , indiferent de motorizare.


                                si vreau sa te intreb cum de-ti vine asa repede masina ?

                                am inteles ca daca este fabricata in 2008 mai ai o reducere de 300 euro. este adevarat ?
                                Last edited by dragos10; 20 March 2009, 21:37.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google