Comenzi Ptr PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau sa te intreb daca duci masina veche la remat la prima ora dimineata ai putea sa termini restu de acte pana dupa amiaza si inclusiv sa o achiti?
    daca masina este la dealer trebuie sa astepti cateva ore dupa ce ai achitat-o pana sa o primesti?
    se poate rezolva totul doar intr=o singura zi??

    Comment



    • in total 7 zile pt masina care era expusa in showroom - cred ca se putea in 4 zile .
      multzumit de dealer ... "singurele chestii care ar fi de reprosat si nu stiu daca 'dealeru-lui' ar fi ca nu am primit covorase ... si doar 2 litri de benzina "
      in schimb de emotzie am uitat sa fac poze cand mi-am adus aminte deja era inserat dar postez maine cateva.
      deci : Logan Prestige , 1.6 16v , Blank Glacier "prima impresie dupa 500m de la poarta dealerului hopa la 3000 "recomandarea sa nu depasesc 3500" ture si WOAAAWWW" asta pt ca am facut trecerea de la dacia 1300 din 81 .

      Comment


      • Buna alegere!
        Si eu am luat-o fara covorase si benzina fff putina...In schimb mi-au dat un car-kit Parrot pe care l-am vandut.Eu am asteptat 1 luna...
        Sa te bucuri de Prestige-ul blanc!
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • am reushit azi sa fac 2 poze ....
          Attached Files

          Comment


          • Arata excelent.
            Mai bine fa-ti thread la My Ride,acolo poti pune poze mai multe si se poate comenta mai pe larg.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • la cati mai multi km fara incidente...felicitari..
              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

              Comment


              • In sfarsit!!!!

                In sfarsit a venit si masinutaaa!!!! Laureate 1,6 . Imi cer scuze pentru pauza de pe forum, dar am fost mai tot timpul ocupat, in special cu iesiri cu masina! Masina a fost comandata pe 16 martie si pe 3 aprilie am ridicat-o. Foarte multumit de serviciile celor de la dealer-ul de la noi, in special de agentul care s-a ocupat de masina mea. A fost exact asa cum a zis el, si in 2 sapt. am primit-o. Ce sa zic, fara cuvinte. Vineri am 2 sapt. si deja am 1600 de km, din care 1300 afara din oras. Am tinut mult sa fac cat mai multi km afara si nu am depasit 100km/h. Oricum, vad ca ma intind cu post-ul, am sa revin pe "My Ride" cu poze, si alte detalii. Numai bine tuturor!

                Comment


                • Logan PH2 Laureate 1.6 Rouge Passion, Comanda data pe 1 aprilie, avans 2000 RON, nu era pe stoc, si am asteptat pana ieri 14.04.2009
                  Durata unui minut depinde de ce parte a usii te aflii. A.Einstein
                  Doar Otelul Galati !

                  Comment


                  • Logan MCV PH2 Laureate 1.6 16V Rouge Passion 7 locuri. Comanda data pe 30 martie, avans 2000 RON, nu era pe stoc, si am de asteptat pana 24.05.2009. Azi m-a sunat dealerul sa imi spuna ca s-au mai alocat locuri la remat si ca pana vineri o sa imi spuna data exacta pe care o aproximeaza fabrica cand va sosi masina. Numai bine!

                    Comment


                    • 1.4. ph2, laureat,gri metalizat, comandat pe 9 martie, e vorba sa vina la sfarsitul lui aprilie...m-am saturat deja de asteptat.:notme

                      Comment


                      • 1.5 dci ph2 70cp laureate blue electrique comandat pe 17 martie data livrare 16 mai - dealerul mi-a promis ca vine pina de paste dar se pare ca s-a inselat, sper ca pina pe 1 mai sa se intimple ca zau m-am saturat de asteptat

                        Comment


                        • Logan ph2 blank glacier 1,4 Mpi preferance comanada data pe 16 aprilie data livrari spusa de dealer maxim 25 aprilie acuma astept sa vad ce zice shi vocea clientului sper sa nu fiu dezamagit de masina!

                          Comment


                          • 1,6 16v laureate ,gri platine cu termen maxim de livrare: 6 mai in mesajul primit de la vocea clientului si 1 mai in urma convorbirii cu agentul de vanzari de la dealer...dar ambele voci au sustinut ca se poate sa o primesc si mai devreme, comanda facuta pe 6 martie prin programul remat.

                            Comment


                            • laureate rosu passion 1.4 mpi,comanda facuta pe 16 martie prin remat,masina iese pe 30 aprilie din fabrica,dealerul zice ca mai dureaza cateva zile dupa...

                              Comment


                              • Cu bucurie va anunt ca mi-a ajuns masina comandata pe 16 aseara a iesit dupa banda si azi a ajuns la dealer ,am fost am si ridicat-o sunt foarte incantat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google