Comenzi Ptr PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut!
    De vineri 22.05.2009 sunt posesorul unui Laureat F2 cumparat prin programul rabla.Comanda data pe 12.03.2009 si a fost exact cum a zis dealerul:data de livrare 22.05.2009.Sunt super multumit de masina si de felul cum a decurs relatia cu dealerul pe care il recomand cu placere:Automeridian Sud.Nota 10!

    Comment


    • @mishu312005. Tu ai asteptat masina 2 luni ca sa iti vina? si eu care am facut comanda pe 5 mai si imi vine la jumatatea lu iunie si ma plang ca astept cam mult, deja mi se pare o eternitate, sunt nerabdator.Salutare si la cati mai multi km fara incidente
      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

      Comment


      • nu fii asa sigur ... ca vine asa rpd asa mi-a zis si mie dar intarzie sper sa iti ajunga ...//ps mishu pune si u poze cu masina si da-mi si mie link!

        Comment


        • @dragos10 ms mult de oferta :P ... Chiar conteaza de la ce dealer l am luat??? ca aia de acolo mi a zis ca oriunde ma duc in tara tot atata dureaza... Am comandat-o de la ASV Fagaras. Daca stiam ca dureaza mai putin ma duceam pana in Brasov. Dar acum asta e....mai astept o luna ca oriucm sunt in sesiune

          Comment


          • Stai linistit nu depinde de dealer cat dureaza pana iti onoreaza comanda.
            Oricum mai suna la vocea clientului si intreaba-i pe cei de acolo. Spui seria de carosrie alocata si iti v-or spune cam cand iti ajunge masina
            .

            Comment


            • cel mai mult conteaza decizia dealarului!!!!!! asta mi-au confirmat si ce-i de la vocea clientui

              Comment


              • Azi am sunat si eu la dealerul de unde am comandat masina si mi sa spus ca pe 15 sau 16 iunie masina este in curte la ei si am incercat si la Vocea Clientului sa vad ce termen imi dau ei si asa cum ma asteptam un termen mai intarziat decat ce mi-a spus dealerul, termen 30 iunie, totusi e diferenta destul de mare;))de abia astept...ma cam deranjeaza pedalele de la logan oare pot sa ii zic cand ridic masina sa faca cursa la ambreiaj mai scurta si pedalele mai tari? ar fi minunat daca as putea
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • Comanda data pe 29 aprilie, masina ridicata pe 29 mai
                  Logan 1.6 8V Laureate, gris basalte

                  Comment


                  • E cineva care a avut pretentia sa isi regleze pedalele cand a ridicat masina de la dealer? daca nu,stie cineva daca acest lucru este posibil sau comenteaza cineva
                    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                    Comment


                    • ))) Pe asta n-am mai auzit-o pana la tine!
                      Cam cum vezi tu facandu-se lucrul asta?
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • asa e agentul de vanzari nu e si mecani rofl

                        Comment


                        • Nu vroaim sa zic ca imi regleaza agentul de vanzari pedalele)doamne, mai ales ca o femeie mi-a facut contractu ), vroiam sa zic daca pot sa o reglez la service acolo...ca presupun ca nu e mare lucru de facut pentru asa ceva.
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • Mie ce mi-au zis asa a fost, poate si faptul ca agentul de la dealer mi-a fost coleg, am lucrat la acelasi grup de firme impreuna, dar a venit cam cu 4 zile mai devreme. Eu momentan nu am vazut-o, nu mi-a aratat-o dar e in parc. Mai dureaza un pic cu rabla, oricum dacia 1310 pe care am casat-o avea 4 telescoape noi, arcuri, discuri de frana, toata partea fata noua, aripi, semiaripi, cablu frana mana, furtune de frana noi, bucse de uzina, m-au tinut fara probleme 4 ani, nici o defectiune, a fost buna, am avut gpl si era o supermasina. Astept Laureatul 1,6 16V, sa vad cum trage. Nu sunt vitezoman, dar mergeam cat tine pedala. Si nu am dat in nici un radar, si am lucrat ca agent de vanzari.

                            Comment


                            • mie mi-au dat termen ca ajunge masina la ei 5 iunie ...dar suntem in 4 nu imi faq sperante deja au trecut 5 saptamani si masina nu a venit cred io ca mai sigur sapt cealalta :| f...urat ..deja incep sa ma dezamageasca )

                              Comment


                              • Cred ca sambata asta iau Loganu PH2. E super masina si impresii bune ale altor detinatori de logan 1.4 si 1.6 . N-au avut nici o problema si are 80K Km cu ea. consuma cam mult in oras 1.4 , da benzinarii sunt multe, asa ca
                                Pe principiul "oricat de putin ne plateste statul, noi muncim si mai putin!"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google