Logan Facelift Fara Bara Stabilizatoare...din Ianuarie Si Alte Versiuni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am mers de curind cu un 1,4 mpi fara bara stabilizatoare si chiar se simte lipsa ei
    Poti descrie ce sau cum se simte?

    Comment


    • #92
      dar varianta LOGAN are bara?
      sau mai bine zis cate nu are? la cei 5000 de euroi cu rabla inclusa
      sigpic Alexandria

      Comment


      • #93
        nu are bara stabilizatore, nu are clima, nu are posibilitatea de a da aerul pe "recirculare". a, nici geamuri electrice nu cred ca are. nu mai are lumina in portbagaj, nu are airbag pasager. nu are scaun reglabil pe ianltime, de reglaj lombar nu mai pomenesc. nu are barele vopsite in culoarea caroseriei, nu are...nu are...nu are...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #94
          Talon are?Permis trebuie?
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #95
            poate e ca scuteru
            sigpic Alexandria

            Comment


            • #96
              bun!

              Originally posted by ingerulol View Post
              Degeaba este FULL (Laureate in cazul tau) daca este 1.4 MPi . Bara stabilizatoare la PH2 s-a motantat la toate 1.6 indiferent de valve si sigur la DCi La restul nu stiu ce sa zic . Al meu e luat pe 15 septembrie si daca nu avea Bara stabilizatoare (avand in vedere ca e 1.6 Laureate) il refuzam . Are pana si suport ochelari - n-am avut ce sa le zic
              esti fericit k ai suport de ochelari? in care nu incape o pereche de ochelari mai la moda...si sta deschis in cazul in care chiar il folosesti....care in maxim 6 luni o sa stea desfacut singur )

              Comment


              • #97
                Suportul ala cred ca e pentru ochelari de vedere...
                Last edited by D-FENS; 24 February 2009, 14:07.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #98
                  asa e da din aia mai micuti nu ca ai lu bunica)
                  pe mine ma juta ca tin caciulile )

                  Comment


                  • #99
                    au luato razna astia daca scot bara stabilizatoare...e catastrofa fara ea...pe bune.eu am lucrat la dacia si singurele masini care nu aveau erau cele cu E.0 adica alea pt ungaria si alte tari mai slab dezvoltate alea nu aveau nici consola intre scaune erau coji goale.in rest toate modelele de pana acum stiu ca aveau....
                    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • nu mai au demult bara stabilizatoare...super-oferta de la dacia
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • @andreiutzu: Da, are bara stabilizatoare.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Pe 3 februarie 2009 mi-am luat si eu un logan ph2 la care eu am crezut ca nu am bara stabilizatoare dar dupa ce am aruncat o privire am descoperit ca are acea bara ... ar trebui sa ma consider fericit
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • pentru un posesor de dacia logan ph2 da! in mod normal acea bara stabilizatoare se gaseste pe orice masina indiferent de motorizare, numai dacia face nota aparte!

                            Comment


                            • Ei nu zau se gaseste pe orice masina, fiat albeea are?cite masini fara bara stabilizatoare vrei sa-ti mai zic, ca vad ca la aruncat vorbe te pricepi...
                              adi_GVA-pot spune ca pe drum cu gropi este chiar mai confortabil in masina fara bara stabilizatoare, dar lipsa ei se simte in curbe la viteza mai mare, masina se inclina mai mult.
                              Multa lume, putini oameni...

                              Comment


                              • 1.4 nu are . Restul au Ca si masini sunt multe altele care nu au . Albea , Fabia ELITE, Polo Happy , (la ultimele doua doar aceste versiuni nu au - incearca sa fie low cost 9664E )Cred ca ar mai fi cateva modele dar nu-mi vine nimic in minte acum
                                1.6 MPi Icy White

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google