Rugina Logan - totul despre problemele de rugina

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceva rugina
    Attached Files
    Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

    Comment


    • Dezastru!

      Comment


      • Mai bine arata cele care se duc la casat.
        real power..... diesel power by

        Comment


        • Da' si le are pe lovituri...
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • la cat e de lovita nu vad ce e asa iesit din comun?!

            Comment


            • Lovita dar si nelovita rugina apare in punctele cheie ale golanului.
              Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

              Comment


              • la 4000 de euro nu vrei si decolare verticala???

                Comment


                • Am dus masina la service sa ii schimb aripa interioara si exterioara dreapta spate sau semibloc dreapta cum se mai numeste, si surpriza..... Cand au dat protectia de plastic de pe stanga, nu mai am trei sferturi din muchia aripii. Prin urmare si semibloc stanga spate pentru ca doar aripa costa aproape cat semiblocul.

                  Comment


                  • Doamne in ce hal arata loganul de la postul #1261,dar eu zic ca a fost lovit si reparat de mantuiala ca nici unele dacii de acum 15-20 de ani nu sunt intr-o astfel de situatie.
                    @MITZULACHE ,pune niste poze cu rugina de pe masina ta daca ai ocazia.

                    Comment


                    • Originally posted by MITZULACHE View Post
                      Am dus masina la service sa ii schimb aripa interioara si exterioara dreapta spate sau semibloc dreapta cum se mai numeste, si surpriza..... Cand au dat protectia de plastic de pe stanga, nu mai am trei sferturi din muchia aripii. Prin urmare si semibloc stanga spate pentru ca doar aripa costa aproape cat semiblocul.
                      ce an de fabricatie are ?

                      Comment


                      • Vlad24 pozele sunt la postul 1241. Poze de pe stanga voi face cand mai merg in service pentru ca la surpriza care am avut-o, numai la poze nu m-am gandit. Masina e din 2005.

                        Comment


                        • @MITZULACHE,da, greseala mea am vazut pozele acum.Te cred ca numai de poze nu iti arde tie acum.Bafta cu reparatia.

                          Comment


                          • Exfoliere plafon

                            Salutare, am LOGAN din martie 2005 si acum o saptamana dupa ce l-am spalat am observat ca a sarit lacul de pe plafon. spalare am facut-o de cele mai multe ori la spalatorie (doar intr-un singur loc) iar cand nu ajungeam la spalatorie il spalam acasa cu peria si apa de ploaie. ce pot face? in afara de ajunge cu el la service, o solutie mai iefitina, dar rezistenta in timp.
                            va multumesc

                            despre rugina nici nu vreau sa mai vorbesc, în toți cei 6 ani de doua ori pe an mergeam în service sa repar apariția de rugina care apărea la portierele din fată si spate, iar în ultima luna de garanție, cred ca din cauza ca eram ”clientul fidel” mi-au spus ca nu este din cauză tehnică ci este din cauză externă, am ramas uimit de raspuns si am facut cale intoarsa.
                            Last edited by Stefan Tiberiu; 10 September 2011, 17:49. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Am revenit cu poze de pe partea stanga spate
                              Attached Files

                              Comment


                              • Nu pot sa zic decat :Ai de .... mea ! Am vazut si la mine jale ..la chederele de la geam ! ...Parca parca ..ma bate un gand sa o dau cand vad belele cu rugina ..mi se ridica paru pe mana !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google