Rugina Logan - totul despre problemele de rugina

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La fel si a mea, 5 ani si 3 luni a stat numai afara ,nu a fost polishata /ceruita niciodata .
    sigpic

    Comment


    • Asa ziceam si eu la inceput. Acum nu vreau sa va suparati pe mine, dar e posibil sa nu fi cautat indeajuns. E mai bine totusi sa nu stiti, ce nu stii nu te deranjeaza.

      Comment


      • Drogas 5 ani vechime fix
        Bad wolf 5 ani si 3 luni
        stolniceanu lucian 5 ani si o luna

        Deci e clar, avem din lotul ala cu tabla buna

        Cine vrea logan care nu rugineste sa cumpere din lotul de acum 5 ani FIX

        Comment


        • al meu face in aprilie 8 ani, si singurele probleme au fost la usa din dreapta, unde au aparut cateva puncte de rugina unde era si vopseaua sarita din cauza celor care deschideau usa pasagerului si atingeau te miri ce
          La chedere inca nu am rugina, in schimb singurul loc unde e prezenta, este pe la roata de rezerva si pe buza de la portbagaj, dar aia din vina mea.

          Comment


          • A mea are 1 an si 9 luni si are rugina in jurul lunetei si vopseaua umflata pe portbagaj .
            Adica lotul ala prost .

            Comment


            • Tu esti cu vecinu meu de bloc, aceleasi probleme, aceeasi varsta, ph2 laureate alb!

              Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

              Comment


              • Nu este alb e gri platine . Am dat banii si pe vopsea metalizata "ca e mai rezistenta" .

                Comment


                • Aceasta Dacia Logan...pe care o conduc de aproape 7 ani a suferit reparatii la aspect cat Dacia berlina a lui tata in 25 de ani...restul e doar vorbarie...cat despre Marketing la Dacia....sa fim seriosi

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Tu esti cu vecinu meu de bloc, aceleasi probleme, aceeasi varsta, ph2 laureate alb!

                    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner
                    Eu mă încadrez aici, Ph2, Laureate Alb, 2 ani fără 10 zile !

                    Comment


                    • si cu problemele tot acolo te incadrezi? astea ar fi trebuit chemate inapoi, dar de ce sa isi bata ei capu.....

                      Comment


                      • Tot acolo şi cu problemele ... !

                        P.S Ce spui tu se numeşte respect faţă de client, frumos concept, dar fără acoperire la Dacia ... ! - exact aşa ne tratează !

                        Comment


                        • Dupa aproape 8 ani de cand am cumparat masina de la Pitesti, astazi fara sa vreau am vazut pe usa din spate stanga, sus la geam, in coltul din stanga de jos am vazut un punct, si pare sa fie de rugina. Ce recomandati sa fac pentru ca aceasta sa nu se extinda?
                          M-am gandit sa dau chederul jos si sa pun un pic de vopsea peste punctul de rugina si apoi sa pun chederul.

                          Comment


                          • daca pui vopsea peste rugina nu rezolvi nimic. trebuie curatata rugina, dat grund apoi vopsit.
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • Da, rugina cu ce o cureti? E doar un punct mic, nu e o pata sau o linie lunga...

                              Comment


                              • Cu smirghelul. Poti incerca si cu Feruginol.
                                Last edited by mr.K; 7 April 2013, 16:15.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google