Rugina Logan - totul despre problemele de rugina

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din cauza lui a aparut rugina acolo.N-am vazut lighean mai ruginit ca asta.Poate lucreaza la TG Ocna in salina.Papucul meu din 2005 nu arata asa.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • aia nu e masina, e cotetz.

      ce se vede acolo nu e doar vina "masinii". e neintretinuta, lovita pe toate partile si reparata (sau nu) infect, probabil.
      Last edited by Kojak; 25 May 2014, 20:01.

      Comment


      • Daca ma uit bine, pana si bara spate care e din plastic e ruginita.La Dacia rugineste si plasticul.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • nu e rugina, s-au pishat cainii pe spoileru' ala din spate pana l-au ingalbenit

          cuib de homlesi si alte lighioane.

          Comment


          • Iar dam vina pe factori externi.Aia o fost birjarita si pocnita fara nici o remuscare.Doar daca era masina unui dusman puteam sa ma port asa cu ea.Si nici asa ,ca nu e de vina masina ca propietarul e ...
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • Aceiaşi locaţie "sigiliu" Lodgy.
              Attached Files

              Comment


              • Posibil sa rugineasca pana rupe cineva sigiliul ala.Numa la noi vezi asa ceva.Daca faceai poza la papucii aia din fundal ,nu am fi vazut atata rugina ca pe lighenul ala elctoral.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Originally posted by margelatu View Post
                  Daca faceai poza la papucii aia din fundal ,nu am fi vazut atata rugina ca pe lighenul ala elctoral.
                  Stai liniştit că erau şi aceia destul de afectaţi, însă trebuie să recunosc că ligheanul era într-adevăr fruncea.

                  Comment


                  • dacia treishpe zece din planu' 2, foto 1, arata impecabil comparativ cu loganu' ala.

                    Comment


                    • OFF topic:m-a pus mama lu ala negru sa curat tastatura cu...si acum nu mai merge decat pe sarite.:

                      Eu ma consider norocos ca am cateva puncte pe usi,sub mastic si undeva langa luneta.Astia au cratere.la cratere fara sa inlocuiesti nu prea ai ce face.
                      Last edited by margelatu; 25 May 2014, 20:45.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Originally posted by margelatu View Post
                        Eu ma consider norocos ca am cateva puncte pe usi sub mastic si undeva langa luneta.Astia au cratere.
                        Ăştia şi-au şi bătut joc de ele (prevenţie, întreţinere, reparaţie)!

                        Comment


                        • sa fim seriosi. mai lasati-o naibii cu intretinerea. credeti ca aia in occident le intretin ?! polishuri, ceara, completat bateria,etc, la masini de 8000 eu ?! numai la noi se face asa ceva, fiindca ne luam una si nu mai avem sanse s-o schimbam, decat daca castigam la loto. poti negliga cat vrei un vw ca nu va rugini asa. suntem tara inapoiata, si exit pollul o dovedeste.

                          Comment


                          • Originally posted by margelatu View Post
                            Daca ma uit bine, pana si bara spate care e din plastic e ruginita.La Dacia rugineste si plasticul.
                            La dacia, plasticul este metalizat :-))))

                            Comment


                            • Originally posted by margelatu View Post
                              Posibil sa rugineasca pana rupe cineva sigiliul ala.Numa la noi vezi asa ceva.Daca faceai poza la papucii aia din fundal ,nu am fi vazut atata rugina ca pe lighenul ala elctoral.
                              de unde atata sigiliu? aia e reclama pe magnet si a mutat-o cineva

                              Comment


                              • Originally posted by Ampt View Post
                                Aceiaşi locaţie "sigiliu" Lodgy.
                                @sorin1983: Perfect adevărat este doar o reclamă pe magnet! Tocmai de aceea am şi trecut în postul iniţial sigiliu între ghilimele...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google