Bare Longitudinale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bare Longitudinale

    Buna ziua tuturor,
    Am cumparat de curand un VAN. As dorii sa-i pun bare longitudinale (pe plafon). Va rog sa-mi dati un sfat de care sa iau, de firma sau compatibile ? La cele ,,compatibile", chitul de montaj se potriveste perfect ?

  • #2
    De origine.

    Din dezmembrari sau olx.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #3
      Originally posted by dan f View Post
      Buna ziua tuturor,
      Am cumparat de curand un VAN. As dorii sa-i pun bare longitudinale (pe plafon). Va rog sa-mi dati un sfat de care sa iau, de firma sau compatibile ? La cele ,,compatibile", chitul de montaj se potriveste perfect ?
      Peugeot, licitații Peugeot second-hand de calitate https://ro.ecarstrade.com/selection/peugeot
      Salut! Eu mi-am montat bare compatibile pe VAN-ul meu și, sincer să fiu, nu am avut probleme mari cu kitul de montaj. Totuși, recomand să verifici de două ori specificațiile producătorului ca să fii sigur că se potrivesc exact cu modelul tău de mașină. În general, variantele compatibile sunt o opțiune bună dacă vrei să economisești niște bani, dar fii atent la calitate. Dacă ai nevoie de ceva mai robust și durabil, poate ar fi mai bine să mergi pe bare originale.


      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google