Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tocmai am intrat in spatele unui opel astra care avea remorcher in spate si trebuie schimbate:
    -bara fata
    -traversa bara fata
    -ornamente(capota, fagure cat si v-ul)
    -suport numar
    -radiator clima

    La toate acestea se adauga refacerea capotei +vopsire
    Imi poate spune cineva care ar fi pretul pieselor +manopera la cele enumerate mai sus?

    Multumesc anticipat!

    tocmai am intrat in spatele unui opel astra care avea remorcher in spate si trebuie schimbate:
    -bara fata
    -traversa bara fata
    -ornamente(capota, fagure cat si v-ul)
    -suport numar
    -radiator clima

    La toate acestea se adauga refacerea capotei +vopsire
    Imi poate spune cineva care ar fi pretul pieselor +manopera la cele enumerate mai sus?

    Multumesc anticipat!
    Last edited by Spetsnab; 21 September 2009, 11:19. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • nvi ==tgv

      salut,are cineva idee cam cat costa un telescop de logan fata la mioveni. sau este careva care poate face rost de piese la preturi mici?

      Comment


      • @dan_emar - Se numeste SONDA DE MARSARIER, pret 40-110 lei! Depinde ce vrei, eu am luat Made in Turcia, 40 de lei..
        @nvi- Cauta userul SilviuB. Mai navigheaza pe forum, mai sunt si altii(cauta la ANUNTURI/BURSA/PUBLICITATE). Succes!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • ma poate ajuta si pe mine cineva cu un cod de la capacul de cutie care cred k e cel din mijloc, din dreptul sondei de marsarier, inaintea celui din tabla pentru treapta a 5-a ! Multumesc !

          Comment


          • Originally posted by cris_iasi View Post
            La kiturile de origine cureaua e Gates sau Contitech 75-85 ron. Daca iei rola separat (daca ti se recomanda la service) e mai scump decat daca iei kitul cu totul, rola+curea. Rola de obicei e koyo, ina e la fel de scumpa, dar koyo e pe masina din fabrica. Kitul cu totul e aprox 220 ron
            am vazut pretul mai sus!!! la1.4 e acelasi ca la 1.6????

            Originally posted by bazdac View Post
            am vazut pretul mai sus!!! la1.4 e acelasi ca la 1.6????
            sa ma fac inteles ,,kitul de distributie de la 1.6 e acelasi ca la 1.4?
            Last edited by bazdac; 27 September 2009, 17:12. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • stie cineva cam cat costa o bara (spoiler)fata logan berlina ???Va multumesc!!!!

              Comment


              • Salut.
                Cam la 300lei.
                Daca vrei de spate am una sh.
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • Preturi

                  salut
                  am si eu nevoie de niste preturi pls ( logan 1.4MPI 2005 )

                  1. corp clapeta
                  2. burduf planetara dr
                  3. planetara dreapta
                  4. planetara stanga


                  Merci anticipat

                  Comment


                  • Poate sa-mi spuna cineva daca fuzeta fata este la fel sau nu pentru masinile echipate cu ABS si cele fara?
                    La cea cu ABS are locasul pentru senzor, dar la cea simpla exista acel locas?
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • vreau s io un raspuns,, c sa fac k numi mai merge kilometraju????merge facut sau s schimb ceasurile d bord??????adik alt bord???

                      Comment


                      • as dori si eu un cod pt surubul din imagine. prinde cosola de la frana de mana de podea. este langa cele 2 butoane de deschis geamurile pe spate. am cautat la mai multe magazine si nu prea intelegeau ce vreau. multumesc pt ajutor
                        *Baiatul tau*: as dori si eu un cod pt surubul si acel plastic alb in care se infileteaza din imagine. prinde cosola de la frana de mana de podea. este langa cele 2 butoane de deschis geamurile pe spate. am cautat la mai multe magazine si nu prea intelegeau ce vreau. multumesc pt ajutor








                        Last edited by o8MeLC; 4 October 2009, 09:44.

                        Comment


                        • Ajutatima cu codurile si preturile deflectoarelor de aer di masca fagure mcv pt benzina.

                          [/QUOTE]

                          Ma r interesa reperele 8 si10 din aceasta poza un preturile si codurile ajutatima.
                          Last edited by paultaxi; 8 October 2009, 14:22. Reason: Automerged Doublepost
                          :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                          Comment


                          • Salut, doresc te rog frumos sa aflu urmatoarele coduri si preturi pentru:
                            -disc de frana ventilat
                            - capat de bara
                            -chit distributie logan
                            -curea accesorii
                            -pompa de apa
                            -placute de frana
                            -capete de bara
                            -bielete
                            -filtru de ulei
                            -filtru de aer
                            Toate acestea pentru 1,5dCi Laureate din 04.2007
                            Multumesc foarte frumos.
                            Sa aveti o zi cat mai buna.
                            Blue Diesel Tech

                            Comment


                            • Salut.
                              Uite un link
                              Magazin online de piese si accesorii auto, pachet schimb ulei, kit ambreiaj, amortizoare, cerere ofertă personalizată. Livrare rapidă prin curier oriunde în țară.

                              Numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • piese originale

                                salut cine stie care piese sunt mai bune sau originale cele din polonia sau din germania?merci

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google