Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare..andrei,cam cat ajunge o plafoniera?..si daca fac comanda la dealer mi-o aduce cu tot cu mufa??

    Comment


    • @cristi_p: 60 ron. Se poate comanda si numai partea de plastic, fara cea care tine becurile.
      @adrianixx:
      8200073231 - 30 euro
      Asta e cu doua becuri, banuiesc ca asa vrei. Plafoniera are pe ea mufa, deci intrebarea nu-si are rostul.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Originally posted by andrei
        @cristi_p: 60 ron. Se poate comanda si numai partea de plastic, fara cea care tine becurile.
        Asa ieftina e toata lampa aia imensa si rosie?! Multumesc mult andrei, mi-ai mai inseninat ziua

        Originally posted by andrei
        @cristi_p: 60 ron. Se poate comanda si numai partea de plastic, fara cea care tine becurile.
        60 ron pare ireal. Esti sigur ca vorbim de aceeasi piesa? Eu ma refer la stopul din dreapta, ala care are in el si semnalizare si lumina de mers cu spatele. 60 ron pare un pret mai real pentru stopul ala mic central, de usa mare. Sau cat ai spus tu este numai pentru partea din plastic? Si apopo de partea din plastic, sigur se poate comanda si separat? Nu de alta, dar mie aseara mi s-a parut ca este lipita de partea care tine becurile.
        Last edited by andrei; 18 December 2007, 18:33.

        Comment


        • 60 ron e numai partea care de plastic, tot stopul costa cam 150 ron.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • ma intereseaza cat ma costa reparatia,aripa dreapta,far dreapta bara fata proiector dreapta,ma intereseaza pretul cu manopera,culoare albastru marin,toate piesele inlocuite.Multumesc!

            Comment


            • [QUOTE=mihai.gigi]salut! Azi am aranjat-o si eu! M-ar iteresa niste preturi: Bara fata, far dreapta, aripa dreapta, capota fata[/QU
              sal!
              daca nu ai reparato inca cu faru pot se ajut eu la 225 lei bucata

              Originally posted by rubin666
              Va rog sa ma ajutati si pe mine daca puteti cu iste sfaturi. Pe scurt ... ieri in drum spre CASCO am lovit masina, nu de alta dar Murphy era de tura aseara.
              Avariile ar fi: aripa stanga si capota (indoite in dreptul farului), farurile sparte, bara de protectie si s-a indoit cadrul acela care tine bara. (radiatorul nu e spart).
              Rugamintea mea este daca ma poate ajuta cineva cu niste preturi pt piesele de schimb si unde le-as putea gasi (altundeva decat la DEALERI). Si de asemenea ... as avea nevoie de niste recomandari de niste service-uri serioase, daca exista asa ceva .

              Mersi
              cu 2 faruri pot sa te ajut eu amandoua 440 lei
              restu nu le am elemente de caroserie

              Originally posted by adrianixx
              salutare..andrei,cam cat ajunge o plafoniera?..si daca fac comanda la dealer mi-o aduce cu tot cu mufa??
              daca te referi la stop spate til dau cu 100ron
              Last edited by andrei; 28 December 2007, 11:13.

              Comment


              • @valysat:
                Aripa dreapta fata - 40 euro
                Far dreapta - 85 euro
                Proiector de ceata - 70 euro
                Bara fata - 160 euro

                Preturile sunt fara manopera, fara vopsire.

                @claudiubpp: Te rog daca ai ceva de comunicat oamenilor, fa-o pe PM, asta e topic cu coduri si preturi la piesele de schimb, nu topic de vanzare!
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • La multi ani!

                  Ce cod si pret are motorasul pentru stergatoarele de parbriz ?
                  Am auzit ca ar fi 2 modele si pretul este mult diferit intre ele (unul ~500 lei iar celalalt ~1200 lei). asa este? care e diferenta intre ele?
                  Multumesc

                  Comment


                  • Cine ti-a zis asa te-a mintit. E in jur de 120 ron un motoras.
                    Ca sa iti zic codul trebuie sa imi zici daca masina e facuta inainte sau dupa 22.03.2007.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • E fabricata in 2004

                      Comment


                      • Deci 6001547913 e codul de la electromotorul stergatoarelor.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Andrei ai aflat ceva de spoilerul fata MCV pt berlina? daca stii poti sa-mi spui te rog cat costa, chel, nevopsit
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • Bara fata - 6001549906
                            Si costa 160 euro, nevopsit.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Si primesc si fagurele si deflectoarele de aer impreuna cu spoilerul, sper ca nu tre luate separat?
                              No, apoi blana
                              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                              Comment


                              • Multumesc pentru raspuns! Abia am intrat pe forum si nu prea ma pricep cum sta treaba cu postatul.Mersi!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google