Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cat costa un "surub" (mai bine zis diblu) din ala care tine grila aia de plastic de sub parbriz si unde gasesc?

    Comment


    • stie cineva unde pot gasi geam de oglinda stinga si cit costa?

      multumesc

      Comment


      • ma poate ajuta cineva cu o schema de legare a calculatorului principal, al celui de abs si mufa de testare?
        Am avut un accident si acum nu pot sa intru nicicum pe calculator...zice ca nu exista...de aceea as vrea sa verific toate legaturile pe cat posibil (la calculatorul de abs firele au fost sectionate aprope toate si ulterior le-am lipit ...dar s-ar putea sa fi gresit ceva)

        Cu multumiri,
        Dan

        ma poate ajuta cineva cu o schema de legare a calculatorului principal, al celui de abs si mufa de testare?
        Am avut un accident si acum nu pot sa intru nicicum pe calculator...zice ca nu exista...de aceea as vrea sa verific toate legaturile pe cat posibil (la calculatorul de abs firele au fost sectionate aprope toate si ulterior le-am lipit ...dar s-ar putea sa fi gresit ceva)

        Cu multumiri,
        Dan
        Last edited by dancluj; 11 August 2009, 15:45. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Imi zici pretul la discurile de frana?ms

          Comment


          • Originally posted by dancluj View Post
            ma poate ajuta cineva cu o schema de legare a calculatorului principal, al celui de abs si mufa de testare?
            Am avut un accident si acum nu pot sa intru nicicum pe calculator...zice ca nu exista...de aceea as vrea sa verific toate legaturile pe cat posibil (la calculatorul de abs firele au fost sectionate aprope toate si ulterior le-am lipit ...dar s-ar putea sa fi gresit ceva)

            Cu multumiri,
            Dan

            ma poate ajuta cineva cu o schema de legare a calculatorului principal, al celui de abs si mufa de testare?
            Am avut un accident si acum nu pot sa intru nicicum pe calculator...zice ca nu exista...de aceea as vrea sa verific toate legaturile pe cat posibil (la calculatorul de abs firele au fost sectionate aprope toate si ulterior le-am lipit ...dar s-ar putea sa fi gresit ceva)

            Cu multumiri,
            Dan
            nu ma poate ajuta nimeni?????????? cu nimic???

            Comment


            • [QUOTE=andrei;7535]DENUMIRE PRET (RON cu TVA)
              PLACUTE FRANA FATA 120
              CUREA DISTRIBUTIE 100
              AMORTIZOR 240
              TOBA 550
              PLANETARA 950
              EMBLEMA DACIA - 65
              CARENAJ ROATA ~ 80


              DENUMIRE PRET (EURO cu TVA)
              VOLAN CU AIRBAG 27,06
              GEAM PARBRIZ 130,9
              GEAM LUNETA SPATE CU INCALZIRE 107,1
              CORP BARA PARASOC FATA 142,8
              PROIECTOR CEATA 77,87
              ANSAMBLU FAR LAMPA STANGA 71,4
              ANS FAR LAMPA DREAPTA 71,4
              LAMPA SPATE STANGA 35,7
              ALTERNATOR 70A 195,5
              ALTERNATOR 110A 220,99
              ALTERNATOR 100 A 220,99
              ALTERNATOR 75 A 238,54
              COMPRESOR DM - CA 833
              COMPRESOR CA - DA 618,19
              CATALIZATOR 336,77
              SET PLACUTE DE FRANA CBRT-R48 24,25
              SET PLACUTE DE FRANA 14 CB 29,75
              COLECTIE PIPA BIELETA STANGA 59,5
              COLECTIE PIPA BIELETA DREAPTA 59,5
              COLECTIE ROTULA AXIALA ( PIVOT) 47,6




              Daca mai vreti un pret la ceva scrieti aici.[bobina de inductie(e a doua oara in doi ani cand plezneste in partea de jos ,din gaura surubului de prindere pleaca fisura ,si nimeni nu stie de ce)]

              Comment


              • Un pret daca se poate :

                Polita/mocheta de la centuri spate Prestige (neagra) = 6001549777

                Mersi
                Opel Vectra A 1995
                Logan Preferance 2009
                Logan Editie Limitata 2014

                Comment


                • cure distributie 1.4 ce pret are numai cureaua o pot gasi de origine sa fie

                  Comment


                  • la protectiile aripi fata codul 6001998192 este pentru cele lungi (masina fara aparatore de noroi) sau cele scurte (masina cu aparatoare de noroi)?
                    Un om fie crede, fie nu ca poate sa faca ceva, de obicei are dreptate.

                    Comment


                    • arici de prindere cablu de frana si manson caucuc prag

                      Comment


                      • Stie cineva cat costa un stop stanga logan ph2 si de unde-l pot cumpara?

                        Comment


                        • curea

                          Originally posted by lorenzlorenzu View Post
                          cure distributie 1.4 ce pret are numai cureaua o pot gasi de origine sa fie
                          La kiturile de origine cureaua e Gates sau Contitech 75-85 ron. Daca iei rola separat (daca ti se recomanda la service) e mai scump decat daca iei kitul cu totul, rola+curea. Rola de obicei e koyo, ina e la fel de scumpa, dar koyo e pe masina din fabrica. Kitul cu totul e aprox 220 ron

                          Comment


                          • cat costa cupla pentru marsarier ...cred ca asa ii spune. nu se mai aprinr avariile si becul de la marsarier cand merg inapoi..unde se monteaza in bucuresti. merci

                            Comment


                            • cat e un capat de bara original,si cum il deosebesti de cel piratat?!!
                              nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                              Comment


                              • Bieleta preluare cuplu la ce pret daca ai ?
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google