Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi-am montat si eu azi o cotiera Megadrive de 55 lei. Vreau sa zic ca vine neasteptat de bine si cel putin momentan sunt foarte multumit de ea. E destul de fixa si pot sa fac toate manevrele cu scaunele, centuri, frana de mana, doar cand dau scaunul prea mult pe spate atinge un pic, in rest e ok. Nu stiu in timp dar cel putin pe moment sunt incantat, si montajul e foarte usor. Recomand.

    Comment


    • Eu am tot megadrive .. de ceva timp .. si a inceput sa scartie din toate partile si e cam aiurea..

      Comment


      • Si eu am tot de la megadrive.trebuie fixat bine tunelul de la frina de mina si kaine probem
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • Am cumparat azi o cotiera de pe Dumbravei cu 60RON din piele. Am sa o montez maine si-o sa pun poze. De-abia astept sa vad cum vine

          Comment


          • din piele?! nici macar o pereche de panotofi ieftini din piele nu costa atat
            sigpic

            Comment


            • Rog cine are schitele din prima pagina in format mai mare sa le posteze din nou..
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Strada este'' DUMBRAVEI'' si este pe langa pol rutiera din pitesti(peste strada)

                Comment


                • A confectionat cineva suportul de metal pentru cotiera originala ca m-ar bate gandu sa fac unul sa vad ce iasa?

                  Am facut rost de un suport de metal original pentru cotiera daca nu ma inteleg la pret cu omu care vinde cotiera fara acel suport o scot la vanzare!
                  Last edited by radu2008; 8 January 2010, 13:24. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Salutari , am luat si eu o cotiera de prestige , origine. Mentionez ca am geamuri electrice spate si montajul a fost si este al dracu de greu(a trebuti sa tai din "armatura" ) ... Nu recomand sa o faceti singur , minim 2 persoane din care 1 sa mai fi montat cotiera...

                    Comment


                    • Cum sa tai din armatura?...de fapt de ce ai taiat din armatura?
                      sigpic

                      Comment


                      • Pentru ca are geamuri electrice pe spate si banuiesc ca armatura cotierei ii acoperea butoanele nemaiputand avea acces la ele...asa ca...

                        Comment


                        • Cotiera originala si armatura originala se "pupa" perfect atat cu consola cu butoane pentru geamuri spate cat si cu consola fara butoane...asa ca...
                          sigpic

                          Comment


                          • o schita pentru piesa metalica?
                            daca o montezi(are rolul sa ridigizeze tunelul )poti pune ce cotiera vrei
                            Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                            Comment


                            • Cotiera originala incomodeaza la pusul si datul jos al centurii?

                              Comment


                              • depinde de pozitia scaunului. daca este mai in spate nu incomodeaza. daca este mai aproape de bord, atunci incomodeaza.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google