Schimbare Embleme Capota Portbagaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimbare Embleme Capota Portbagaj

    as vrea sa stiu daca am vreo sansa sa pun emblema cu scrisul DACIA care se afla pe spate la mcv, in locul emblemei mele "LOGAN by Renault", iar emblema Logan By Renault sa o pun in locul emblemei cu motorizarea, iar pe cea din urma sa nu o mai pun nicaieri. stie cineva daca se potrivesc gaurile pentru prinderile de la emblema DACIA la gaurile de la emblema cu LOGAN by Renault, si clipsurile de prindere de la Logan By Renault la gaurile de la motorizare?
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    Cind ma voi duce la servici am sa intreb si-ti voi spune sigur daca merg.
    Daca cineva stie SIGUR ca merg schimbate intre ele sa ne spuna.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #3
      bun. astept sa imi spui, sa stiu daca ma apuc sa caut emblema cu scrisul DACIA. mi-ar place daca s-ar putea sa imi pun in aplicare planul
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Daca pot ajuta o fac cu multa placere.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #5
          Se pot schimba emblemele DACIA de tipul vechi cu cele noi ?[deschizator de bere]ma refer daca au aceleasi dimensiuni si prindere

          Comment


          • #6
            categoric nu. pentru ca tabla de pe capota portbagaj are alta forma pe ea, iar spolierul de pe fata la fel, alt contur. ori schimbi spoilerul+faruri si pe spate capota+stopuri ori ramai cu sigla care o ai acuma
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Puteti sa le lipiti oriunde pe caroserie, Se potriveste oriunde pentru ca sunt lipite. Nu exista nicio gaura . Deci in consecina le poti lipi unde vrei tu

              Comment


              • #8
                hai nu zau? sigla ta de pe spoiler e lipita?
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  Poate asa-i a lui.....
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • #10
                    Ma declar invins. Am urmarit un filmulet pe you tube. Aveti dreptate. Mi se pare o mare prostie sa faca gauri.
                    La nicio masina nu exista asa ceva. Te superi pui feonul si le-ai dat jos. E, la Dacia vad ca nu merge.


                    Scuzati inca o data de greseala.

                    Ma declar invins. Am urmarit un filmulet pe you tube. Aveti dreptate. Mi se pare o mare prostie sa faca gauri.
                    La nicio masina nu exista asa ceva. Te superi pui feonul si le-ai dat jos. E, la Dacia vad ca nu merge.


                    Scuzati inca o data de greseala.
                    Last edited by adicata2003; 16 March 2009, 21:14. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      nu-i nimic. credeam ca masina ta e mai speciala ca a mea.

                      astept sa vad poate imi spune cineva ceva concret legat de subiectul topicului
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #12
                        uite aici o filmare de pe you tube,sint citeva secunde cu ce te intereseaza.

                        More at: http://www.dacialoganmcv.nl/ This Movie of the production of the Dacia Logan MCV (or: 'break'). This movie is made inside the factory of Dacia in Pi...


                        Numai bine.

                        apropo:Nu vin lipite,asta-n nici-un caz.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • #13
                          mersi de link. am aflat si raspunsul la intrebarea mea, care din pacate este un NU categoric. explicatie: Logan By Renault are 3 gauri, iar motorizarea doar 2. deci e imposibil sa imi duc la bun sfarsit planul.

                          cred ca se si poate inchide
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            Cu multa placere.Sincer i-mi pare rau ca nu-ti poti face schimbarea mult dorita.
                            Numai bine.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google