Creare Sticker Pt Emblema Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Creare Sticker Pt Emblema Dacia

    Am observat ca userul "alindrgn" are la semnatura o imagine cu Logan Club Brasov, presupun ca e un sticker aplicat peste stema Dacia... intrebarea mea este urmatoarea:
    Cu ce a fost creat acel sticker? S-a lucrat in Corel sau in Photoshop? Doresc mai multe detalii daca se pot da... ma intereseaza cum creez curbele pentru rotunjirile de la baza stemei si de cate grade este unghiul din varf. Multumesc de intelegere.

  • #2
    uite o intrebare la care nici nu m-am gandit pana acuma. poate iti raspunde cineva care a facut sigla pentru clubul lui, sau un model ceva. mai exista varianta sa prelucrezi una existenta, adica modifici doar interiorul.

    si da, este un stiker aplicat peste emblema
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      mai exact cine a facut emblema?

      Comment


      • #4
        eu as vrea sa fie neagra cu scris dacia simplu pe ea...cel putin pe spate ca am culoare verde cameleon si nu prea se potriveste albastrul ala...vreo idee ?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          @renegade: cred ca sebi8ta de la brasov a facut-o. habar nu am, pentru ca atunci intrasem in club si nu ii stiam pe oameni
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            ok, ok, si unde dam de acest user?

            Comment


            • #7
              cel mai bine intra pe forum la sibiu si te ajuta cei de acolo. daca iti dau datele de contact a lui sebi8ta o sa te cam ti de el mai mult timp pana te ajuta, pentru ca asa este el. cei de la sibiu sigur te ajuta mai repede decat ar face-o sebi8ta.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google