Cheder La Motor

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cheder La Motor

    am vazut la un baiat k si-a pus un cheder de usa de dacia in zona incercuita in poza,la motor...ideea este k ar diminua praful care intra la motor,etanseaza mai bine...intrebarea mea este daca ar putea avea si parti negative??
    image325.jpg

  • #2
    Nici macar una!!!!
    Poti sa pui linistit!
    Bafta!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #3
      Cineva a fost mai harnic
      Ia cauta: "chederele utile masinii" (nu imi merge copy-paste-ul, ca te ajutam eu)
      E bine sa se traga cortina acestuia
      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

      Comment


      • #4
        pune-ti.

        vezi ca s-a mai discutat despre acest lucru. cauta topicul chederele utile masinii, eventual de pe google ca gasesti mult mai repede. aici oricum o sa se inchida de indata ce isi face aparitia un moderator.
        Last edited by B 83 RMJ; 18 March 2009, 23:01.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          ms mult,maine imi pun si eu chiar se cunoaste diferenta?diminueaza praful la motor?

          Comment


          • #6
            da. e pana in 20 lei in mai multe magazine de piese auto din tara. are 320 cm din care ramai cu 120 cm. cheder usa dacia 1310
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              piesa

              Comment


              • #8
                mersi imi pun si eu.
                sigpic #

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google