Husa capota Logan..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    asa arata montata
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #32
      h3h3 asta e poza de la mine unic ;) drepturi de autor :P :)
      sigpic

      Comment


      • #33
        mult mai intelept ar fi o folie carbon look(pt culorile care permit) si faci 2 treburi, protejezi si masina si te scoti si cu un look mai fain

        Comment


        • #34
          Si Politia ce zice?
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            pai teoretic nu ar trebui sa zica nimic, eu intentionez sa fac asta dar eu am albastru mineral si se cam confunda, deci mari probleme nu ar trebui sa am, cineva cu rosu, alb sau alte culori ar avea intr-adevar niste probleme

            Comment


            • #36
              Originally posted by gigi-kent
              luati fratilor o prelata si dati cateva gauri in ea si gata.eu unu nu as da banii pe ea.

              ps:unic vezi ca e si unu cu un logan albastru la noi in bv cu husa.
              Cred ca are dreptate! daca ar fii s-o luam asa,ar trebuii sa punem huse si la usi, si la cauciucuri, poate si o umbrela sa nu o strice ploaia!

              Comment


              • #37
                Deci...am vazut vre-o 3 loganuri in Galati cu husa de pe capota fluturand in partea de sus (inspre parbriz)...unul o avea lipita cu vreo 4 bucati de banda izolatoare...impresia mea este ca sunt facute prost...in Galati sunt cu 35 lei...
                sigpic

                Comment


                • #38
                  bai ce sa zic...
                  misto ideea...numai ca, eu cred ca sunt facute foarte prost si inclin sa ii dau dreptate lui "valeriuciprian" ca flutura in mers...

                  eu am mai vazut huse din astea pe capota la BMW-uri...arata chiar misto si nici nu scria pe ele "BMW"

                  scrisul ala acolo asa mare si urat strica mult...parerea mea...

                  dar pana la urma cred ca o sa imi iau si eu una ca e buna...dar sa gasesc ceva de calitate...maine ma duc in vitan

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by valeriuciprian
                    Deci...am vazut vre-o 3 loganuri in Galati cu husa de pe capota fluturand in partea de sus (inspre parbriz)...unul o avea lipita cu vreo 4 bucati de banda izolatoare...impresia mea este ca sunt facute prost...in Galati sunt cu 35 lei...
                    eu am folosit si inainte de a avea loganul si sincer nici la viteza de 140km/h nu a fluturat si nici acum e foarte buna numai ca trebuie sa-i dai 3 gaurele cu un forfecut sub muchia capotei sa se scurga repede apa ca uite la iasi ploua de 3 zile....

                    [QUOTE=gigi-kent]luati fratilor o prelata si dati cateva gauri in ea si gata.eu unu nu as da banii pe ea.

                    ps:unic vezi ca e si unu cu un logan albastru la noi in bv cu husa.[/QUOT
                    este ff buna eu am folosit si inainte

                    ce parere aveti de cotiera dintre scaune si paravintul de la geamuri.Eu zic ca sunt f eficiente (cel putin pt mine)
                    Attached Files
                    Last edited by andrei; 6 December 2007, 00:09.

                    Comment


                    • #40
                      pietrele sar peste tot

                      cred ca e utila husa asta dar nu prea mi se pare estetica...
                      CsB
                      Ambition 1.6 MPI

                      Comment


                      • #41
                        Nu stiu ce se intampla la Logan cand se face umezeala sub aceasta husa,ca la un prieten cu Sprinter se ruginise rau capota, pt. ca a stat umezeala cu sare sub husa, si banuiesc ca mertzanu sta mai bine la vopsea decat iubitii nostri "golani".
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • #42
                          Husa Capota

                          Originally posted by dan.gutu
                          Nu stiu ce se intampla la Logan cand se face umezeala sub aceasta husa,ca la un prieten cu Sprinter se ruginise rau capota, pt. ca a stat umezeala cu sare sub husa, si banuiesc ca mertzanu sta mai bine la vopsea decat iubitii nostri "golani".
                          fratioare eu stiu daca cineva tine la masina nu trebuie sa o spele,sa o parfumeze..... si gata,mai trebuie si grasata polisata ceruita si alte tratamente ale caroseriei si ca sa faci toate astea trebuie sa mai dai si husa jus ca sa o faci full- si cel mai indicat este macar odata pe luna sa faci chestile astea dupa care e imposibil sa mai rugineasca.prietenul tau a montat husa si a zis ca e cooldar ea se demonteaza fff usor(montat demontat 10 min max) PS.EU FOLOSESC DE DOI ANI PE MAI MULTA MASINI SI NU AM VAZUT NICI UN SEMN DE SLABICIUNE A CAROSERIEI

                          Comment


                          • #43
                            mi mi-ar placea mai mult daca nu ar scrie "logan" pe ea si daca nu ar avea urechiusele alea la terminatia de sus...

                            la masinile la care am vazut asa ceva nu scria nimic...era pur si simplu o piele neagra...
                            aaa
                            mint...am vazut la unu care scria : "rigger sport" dar mic si finut...
                            in fine...eu sunt de acord cu ea, numai ca nu am gasit nimic prin vitan care sa imi placa...in consecinta inca nu mi-am luat...cand imi iau o sa pun poze...

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by quintrixman
                              mi mi-ar placea mai mult daca nu ar scrie "logan" pe ea si daca nu ar avea urechiusele alea la terminatia de sus...

                              la masinile la care am vazut asa ceva nu scria nimic...era pur si simplu o piele neagra...
                              aaa
                              mint...am vazut la unu care scria : "rigger sport" dar mic si finut...
                              in fine...eu sunt de acord cu ea, numai ca nu am gasit nimic prin vitan care sa imi placa...in consecinta inca nu mi-am luat...cand imi iau o sa pun poze...
                              scrisul dispare cu timpul dupa mai multe spalari la turbojet,sau poti sa ajuti si tu putin sa dispara)

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by petroman
                                scrisul dispare cu timpul dupa mai multe spalari la turbojet,sau poti sa ajuti si tu putin sa dispara)
                                ok, dar sa stii ca faza asta cu scrisul e pur si simplu parerea mea...
                                sa nu o iei personal ca nu am nimic cu husa ta si cu faptul ca scrie "dacia logan"



                                tks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google