Husa capota Logan..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    o mare prostie, e ridicola !

    Comment


    • #77
      daca vreti va trimit eu in tara prin posta huse.
      45 lei + transport.
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • #78
        m-am decis ,vreau si eu ,la ce fain se aseaza pe capota,oare in bv gasesc asa ceva ,nu am mai mult de 40 de lei pentru treaba asta

        Comment


        • #79
          eu am dat 35 lei la mine in oras.

          Comment


          • #80
            la mine a durat 1 saptamana moftu asta; si am donat husa nu se merita si nu sta nici bine pe masina. si sincer sa fiu nici nu am julituri la capota de la pietrele din fata;
            Last edited by VanDiesel; 24 February 2009, 09:28.
            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

            Comment


            • #81
              Originally posted by tTrust View Post
              m-am decis ,vreau si eu ,la ce fain se aseaza pe capota,oare in bv gasesc asa ceva ,nu am mai mult de 40 de lei pentru treaba asta
              50 lei la rusi
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #82
                In Bucuresti mai vinde/trimite cineva?
                Sunt interesat de o asemenea husa.

                Comment


                • #83
                  stie careva se gasesc la vitan si la ce pret

                  Comment


                  • #84
                    Husele pentru apota se gasesc la pretul de 50 ron. Nu e recomandat insa pentru ca mentine umezeala. Ramane apa de la ploaie, roua se scurge de pe capota sub husa, zapada se topeste si ramane umezeala sub husa. Dupa un an veti fi nevoiti sa vopsiti capota pentru ca o sa va apara puncte de rugina pe partea din fata chiar la baza capotei.

                    Comment


                    • #85
                      Aiurea....arata super. Sa-si ia toata lumea, de considera ca da cul pa masina.

                      Comment


                      • #86
                        gasiti in bazar husa din aia pt capota......e 35 ron ....am si eu si merta banii

                        nu e adevarat cu umezeala de sub husa...la mine a nins , a plouat si sub husa era uscat
                        Last edited by mgmrot; 19 February 2012, 17:37. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google