Aparatori noroi..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Adica n-aveau nici pe Feleac nici pe Dorobanti? Chiar ca au avut vanzare in perioada asta.
    Vezi aici. Cred ca se pot comanda si ti le trimit prin posta.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #62
      Nu mam referit la reprezentanta... acolo is scumpe Si.. as prefera sa fie din cauciuc
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #63
        haha) Gata nu mai am nevoie am primit de la prietena mea cadou de craciun is universale dar sunt din cauciuc sper sa potriveasca si sa nu joace Maine la intalnire poate ma ajuta baietii sa le pun sus
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #64
          Originally posted by SoNyKeL
          30 de ron toate cele 4aparatori... si cad la fix singuru lucru care nu-mi place ca e din plastic rigid nu ca cele originale flexibile
          Hai ca poze tot nu am reusit sa fac . Sony te asigur ca sunt foarte flexibile, si au trecut cu brio testul cu zapada si gheata, asa ca... vi le recomand.
          Andrei are dreptate , cam haraie pe la roti cand se aduna pe colo zapada/gheta, dar sincer merita, decat sa se adune pe prag, mai bine pe sorturile alea. Parerea mea. Iar le 30ron , nu mai zic nimic,
          Voi reveni cu poze, promit!

          L.E.- seamana izbitor de mult cu cele ale lui Fabian.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • #65
            da ptr ca sunt chiar identice sunt facute de CONEX cei care faceau inainte piese ptr 1310 se stia pe vremuri ca o aripa era la juma de pret dar sa dea draq daca se potrivea aripa aia fara sa pui autogenu pe ea)

            sigpic

            Comment


            • #66
              ii un pretz un ale mele o fost in jur la 60 de lei... dar is din cauciuc cele din plastic nu prea imi ofera incredere
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #67
                ca tot suntem la aparatori noroi , de protectii aripi ce parere aveti? se merita nu se merita? uni zic ca se strange umezeala si nu-i bine...

                sigpic

                Comment


                • #68
                  Protectii aripi? nu`s aparatorile?
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by SoNyKeL View Post
                    ca tot suntem la aparatori noroi , de protectii aripi ce parere aveti? se merita nu se merita? uni zic ca se strange umezeala si nu-i bine...
                    Eu zic asa... sunt cam pacatoase din urmatorul motiv: daca zona de tabla ramasa neacoperita de autocolantul dublu adeziv cu care vin aparatorile... e necaz mare, intra nisip, praf si apa care vor provoca necazuri, ideal e sa le suplimentezi aderenta la tabla cu silicon transparent. Eu unul n-o sa-mi pun protectii pe aripi... na... am si eu un pitic pe creier..

                    Originally posted by KeanuRev
                    Protectii aripi? nu`s aparatorile?
                    Nu sunt acelasi lucru. Vezi aici protectiile de aripi si aici aparatorile de noroi!

                    Comment


                    • #70
                      eu mi-le am pus baiatu(amicul unui bun prieten) care mi-lea montat e angajat la dacia(mi-le a montat la negru , adica in service si banii iam dat lui la juma de pret fata de cel normal) si el are asa ceva si inainte sa-si monteze a tot stat pe ganduri si pana la urma a ajuns la concluzia ca nus probleme ptr ca se scurge totul de acolo... oricum aspectul e super...

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        eu am dat pe tot setul fata spate 40 ron si chiar sut bune si cade si bine pe golan...
                        Attached Files
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • #72
                          Aparatorile de noroi care nu sunt originale trebuie sa va uitati sa nu fie casante, ca nu se stie cum raman pe vreo bordura.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #73
                            ale mele nu sunt casante sunt din cauciug si sunt de logan ptr ca se incadreaza perfect...........ma refer la etanseitate si la gauri....
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • #74
                              Da. Asa e bine sa fie din cauciuc, sa se indoaie daca dai in borduri.
                              Si nu ma refeream neaparat la tine, ci in general, sa stie lumea.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #75
                                dar care e ala atat de cretin sa dea cu ea in bolduri sa vada daca se rup sau sparg..
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google