Aparatori noroi..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aparatori noroi..

    Cine imi recomanda si mie aparatori noroi care sar potrivi pe logan ...ca inebunesc sa vad ca trec pe langa o balticica si tot noroiul din ea mil intinde pe masina..
    sigpic

  • #2
    alea originale ce au???

    sigpic

    Comment


    • #3
      care originale ca nu am nici o idee..... sunt aparatori fentru fata si pentru spate ?. sau nu conteaza?
      sigpic

      Comment


      • #4
        din cate stiu eu sunt pe seturi si separate fata de spate ....dar la delar sunt cam scumpe mai ieftin cred ca gasesti undeva prin bazar ..cred ca la jumatate de pret ....

        Comment


        • #5
          Da, exista si aparatori de noroi originiale. Costa 20-30 ron/bucata.
          Asa arata:
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Mult mult...dincolo era mai ieftin

            Comment


            • #7
              Eu am comandat masina cu aparatori de noroi. Mi le-a montat dealeru am platit 150 de lei (nu-mi pare rau, cele din targ nu se potrivesc cum trebuie si dau o forma hidoasa masinii) si golanasul arata ok, chiar imi place cum arata, in plus nu am pic de noroi aruncat de roti pe masina (sunt mai late decat roata si o incadreaza perfect). O sa revin cu poze... ;)

              Comment


              • #8
                La dealer aparatorile de noroi costa aproximativ 3.000.000..Montarea este gratuita. In weekend sper sa-mi pun si eu aparatori...

                Comment


                • #9
                  in ct aici costa 2.5mil si 550mi manopera de montaj

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    In Medias costa 3 milioane si manopera este cadou...Tot la 3 milioane ajungi...

                    Comment


                    • #11
                      aoleo stai asa bluee scuza-ma
                      deci eu ce ti-am zis 2.5mil este ptr aparatori noroi plus protectii aripi fata spate...
                      deci e muuult mai scump la voi

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Ma gandeam sa merg la Sighisoara la reprezentanta..Toata lumea se plange de cei de la Medias.Este scump dar masinuta mea merita niste aparatori de noroi (unele BUNE).

                        Comment


                        • #13
                          @bluee incearca in Sibiu, eu le-am luat cu 110-115 RON, nu mai stiu exact pt ca nu am chitanta la mine. Manopera nu stiu cat e, dar maxim 30RON, cred.

                          Comment


                          • #14
                            La Autocobalceascu m-au costat ~150 lei cu manopera cu tot. Aparatori originale Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              La Sibiu, la Emilian???? (parca asa se numeste reprezentanta).

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google