Aparatori noroi..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pune niste poze mai apropiate, sa se vada cum sunt montate aparatorile! Cat ai dat pe aparatori cu tot cu montaj? Arata bine pe masina, chiar imi place.....

    Comment


    • Parca 240 de ron m-au costat cu tot cu montaj si aceste aparatori urca spre telescoape si apara tabla si deasupra rotilor de noroi..nu numai spatele masinii

      Comment


      • Din cate vad in poza respectiva ai doar aparatori de noroi simple, cu nimic in plus, nici macar prtectii de aripi.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Cam scumpe...Mie mi-au cerut 120 ron si i-am refuzat.Am gasit la o firma care aduce piese la comanda cu 24 ron,sunt dintr-un cauciuc un pic mai tare.Cred ca o sa-mi pun si eu.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • se potrivesc protectiile aripi la aparatori de noroi de prin bazar pt logan???
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • Nu as da atatia bani pe niste aparatori.Mai bine iau niste boxe .
              sigpic

              Comment


              • Aparatori noroi puse de dealer

                Parca 240 de ron m-au costat cu tot cu montaj si aceste aparatori urca spre telescoape si apara tabla si deasupra rotilor de noroi..
                Attached Files
                Last edited by valeriuciprian; 27 January 2009, 22:12. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • marian din poza pe care ai pus-o nu se vede protectia pentru aripi. Poate tu vb de protectia din pasajele rotilor sau cred ca asa se cheama?!
                  Last edited by raducu26; 27 January 2009, 21:39.

                  Comment


                  • cam asa arata ce am pus eu
                    Attached Files

                    Comment


                    • foarte bine arata george. in sfarsit o poza cu ph2 cu aparatori si protectii aripi. mai trebuie pleoapele.

                      offtopic: ai cauciucuri michellin?
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • eu mi leam pus singur si mau costat 40 lei aparatori noroi iar aparatori aripi 170 lei cas originale ,am gasit dupa aia cu 60 lei la magazin de peiese auto exact la fel
                        Attached Files

                        Comment


                        • george sunt de la dealear originale, ca arata bine de tot? cat te-au ajuns cu tot cu montaj? Daca le-ai luat de la dealer ai cerut pentru ph2; au facut gauri pe spoileru' din spate ca sa monteze aparatorile ca nu se vede din poze?
                          marian tu ai montate numai aparatori si protectie pasaje (daca asa se cheama).

                          Comment


                          • a spus intr-un post anterior ca nu sunt originale, ci luate din vitan.

                            Originally posted by grecu george View Post
                            eu la ph2 am luat din vitan si la fel am facut cu proba si sau potrivit bine
                            ca sa le montezi pe cele de pe spate, trebuie sa dai rotile jos si se prind foarte usor cu suruburi autofiletante. este plastic tot pe acolo, asa ca nu ai ce sa 'bulesti'
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • ale mele m-au costat 32 de lei montajul l-am facut eu..si in cutie am gasit si niste ornamente la aeratoare argintii...
                              Losers in the mirrors are closer than they appear!

                              Comment


                              • Ce ornamente?
                                O fi fost un bonus,sau?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google