Aparatori noroi..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se mai gasesc si la magazinele de pise auto.Eu acolo am gasit si erau 1,5 lei buc.

    Comment


    • Originally posted by dacis View Post
      Care bazar?... Bazarul-bazar ori cel auto, de duminica, de langa targul de cherestea?
      bazar sub pod Podu Ros
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • se potrivesc aparatorile pe spate, de la logan la mcv?
        sigpic

        Comment


        • am ridicat un logan ambiance de la iatsa campina, pe 19.06.2010. am cumparat aparatori originale de la ei, 100 ron fata-spate, montaj gratuit. super multumit.

          Comment


          • La multe loganuri care nu au aparatori de noroi am vazut vopseaua sarita de pe praguri,bara spate si chiar usile zgaraiate de la pietricelele antrenate de roti.

            Comment


            • Saptamana aceasta astept sa-mi vina Loganul si as vrea sa il echipez cu aparatori de noroi fata+spate si protectii de aripi cat mai repede. Pretul cerut de dealer ( Meridian Vest ) pentru aceste accesorii mi s-a parut exagerat: 200 RON - aparatori + montaj si 200 RON ( sau chiar mai mult ) pentru protectii aripi.

              As prefera ceva din cauciuc ( spunea cineva pe aici de unele de fabricatie poloneza ) si care sa se monteze identic cu cele originale ( fara sa dau gauri sau sa apelez la suruburi auto-filetante ). Unde anume, in Bucuresti, pot gasi asa ceva ?

              As putea achizitiona si unele originale ca sa nu-mi bat capul cu montajul dar mai mult de 100 RON cu tot cu montaj nu ma indur sa dau, stiti vreo reprezentata cu preturi rezonabile ? Sau daca ma duc cu accesoriile mele mi le pot monta contra cost ?

              Va multumesc foarte mult pentru informatii !

              Comment


              • gasesti in autovit ... parerea mea pe fata sa nu montezi acele aparatorii de noroi ! eu am avut si am renuntat la ele ...protectiile de aripi trebuiesc neaparat !!!

                1. pt ca intra noroi intre aparatoare si aripa duce la rugina !
                2. iarna e chin la zapada
                3. nu prea imi mai placeau
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Pai bun,si nu are protectii de aripi?

                  Comment


                  • Nu, nu are

                    Comment


                    • Ba vezi ca are... cel putin eu am
                      Pe fata sunt iar pe spate doar jumate(pe partea pe care sare noroiul),care eu zic ca sunt de ajuns.
                      Probabil ca difera in functie de motorizare/echipare.

                      Comment


                      • Tu esti mai norocos, se pare ca la Black Line nu au mai pus baietii de la Dacia ( presupun ca trebuiau sa taie de undeva ca sa fie bani de volan in piele si MP3 player )

                        Comment


                        • Ma poate ajuta cineva cu un Magazin in Cluj de unde se pot achizitiona aparatori de noroi? Exclus dealer-ul, ca acolo-i scump.

                          Comment


                          • eu mi-am luat cu 30 de ron si le-am montat singur in 10 min pe spate trb sa dai roata jos iar pe fata dai la max de volan si ai destul loc toate cele bune

                            Comment


                            • Are cineva idee unde gasesc dopuri pentru aparatorile fata ? Mi-au sarit ambele iarna asta. Am fost la cateva magazine de piese auto si nu au. Se gasesc separat ? Au un cod ?

                              LE - am inteles ca se gasesc la dealer, e adevarat ?
                              Last edited by Shakar; 7 February 2011, 14:02.
                              '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                              Comment


                              • Separat nu se gasesc ca am cautat si eu ,numai daca ai norocul sa gasesti unul ratacit prin service asa cum am gasit si eu cand am fost sa schimb uleiul la masina!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google