Magnum Turbocharger Turbo Electric

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Magnum Turbocharger Turbo Electric

    se merita sa cumpar acest produs?are cineva??astept parerile voastre va rog sa nu dau banii degeaba...ms mult
    http://piese-auto.anunturi-auto.****...al-287283.html

  • #2
    vezi ca nu iti merge linkul
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      http://piese-auto.anunturi-auto.****...al-287283.html

      http://piese-auto.anunturi-auto.****...al-287283.html

      de ce nu merge?nu intra link-ul...???
      Last edited by ionut_k; 22 March 2009, 19:45. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        exact,nu merge link-ul.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #5
          pentru ca il ia ca si reclama. incearca sa il pui in taguri, exact cum scriu eu mai jos:

          [url=link]intrati aici[/ url] . in loc de link, pui linkul de mai sus care l-ai mai pus si ti-l cenzureaza forumul si la sfarsit uneste url de linia oblica
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            PHP Code:
            http://piese-auto.anunturi-auto.*******.ro/Anunturi-Auto/Piese-Auto/Magnum-Turbocharger-Electric-Universal-287283.html 

            Comment


            • #7
              Eu nu reusesc.Am renuntat.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #8
                ionut...trimite-mi linkul pe pm si ti-l pun eu
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  o ultima incercare,daca nu reusesc sa pun link-ul il cumpar si va spun daca e bun sau nu
                  Last edited by ionut_k; 22 March 2009, 20:03. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    nici pe pm nu il arata . imi pare rau, nu te pot ajuta.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      ms pt ajutor,asta e...rog moderatorii sa inchida threadul,o sa-i iau si va dau mai multe detalii atunci,daca e bun de ceva sau nu

                      Comment


                      • #12
                        the ultimate turbo... aruncati banii aiurea pe porcarii de astea
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          cateva poze,imi pare rau k nu stiu sa pun link-ul
                          asa este anuntul:
                          - kit complet (turbocharger, filtru, cabluri, missle switch)
                          - o reactie extraordinara la acceleratie
                          - cuplu marit
                          - putere marita cu 10-30% (testat pe dyno)
                          - o viteza maxima mai mare
                          - reduce turbo lag-ul (pentru masinile turbo, diesel sau benzina)
                          - reducere a consumului cu pana la 10%
                          - Cold Air Intake scaderea temperaturii aerului din admisie
                          - se livreaza cu manual de instalare
                          - universal, se poate monta pe aproape orice masina
                          turbo.jpg
                          turbo1.jpg

                          Comment


                          • #14
                            eu am consum 8%. daca pun asa ceva pe masina o sa merg pe aer? si o sa am consum de -2%?
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #15
                              fain.dar nu stiu daca chiar o sa afecteze consumul asa mult...
                              practic tot motorul trage, ca e cuplul mai mare ...e ok.dar tot la turatie se face consumul, o sa traga mai cu forta, dar tot o sa trebuiasca sa o turezi pentru schimbarea vitezelor... poate o sa scoti mai putin de 8%, dar nu cu mult...
                              asteptam sa mai posteze lumea , si vedem ce iese. apropo , la ce pret e turbocharger ul !? noroc
                              sigpicSa traiasca urile , si

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google