Livrarea Automobilului Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Jonivip
    mi-au trimis aia de la fabrica mail ..ca vine cu bara de MCV si ca pana pe 25oct cel tarziu o am acasa ) ..abia astept )..tu ce ai mai facut costin_ct ?...
    Inca astept sa ma sune si sa ma cheme sa o iau...sper ca sapt asta sa sune...asa mi-au spus ultima data cand am vbit cu ei, ca pana in 20oct o sa o am...
    In tara momentan.

    Comment


    • #47
      sonykel ..frate vrei cam multe .astia te uita ) le-am dat eu ca am pana acum cel putin 10-15 mailuri date in fabrica si vreo 4-5 vizite la delar ...nu de alta dar ca sa stie cu cine au de-a face daca au chef sa nu-si faca treaba ) ii stresez si eu cand am timp

      Comment


      • #48
        Urata asteptarea asta. Eu am doar 2 saptamani de cand am inceput formalitatile si o saptamana de la comanda dar deja m-am saturat

        Comment


        • #49
          zimi si mie pe privat la ce adresa ai dat mailu si ce leai zis? leai dat vin-ul masini ceva date?
          si pana la urma iti vine mai repede sau cum a zis dealerul asa a ramas?

          sigpic

          Comment


          • #50
            Asta e ce mi-au trimis ei in mail si iti spun imediat ce le-am trimis si eu ...

            Referitor la solicitarile dumneavoastra va comunicam:
            - automobilul comandat de dumneavoastra Dacia Logan L90 kiss 1.5 85CP IM 15 085 E4 cu cod vin UU1LSDJWCXXXXXXXX va fi echipat cu bara asemanatoare celor de la MCV.
            -In acest moment va putem informa ca termenul previzional de sosire la agentul autorizat a autoturismului comandat de dumneavoastră este de 25.10.2007. Agentul de vanzari RENT CAR Constanta va va apela prin consilierul de vanzari in momentul cand automobilul iese din fabricatie si urmeza sa fie programat la transport catre agentul de vanzari.
            -Dorim sa va informam ca termenul despre care ati fost informat anterior de agentul de vanzari este un termen previzional.
            Termenul final de livrare al automobilului este influentat de mai multi factori care pot aduce fluctuatii in termenul de livrare, nedorite dar, spunem noi, absolut necesare pentru a va oferi un produs si un serviciu la nivelul calitativ asteptat de dumneavoastra.


            PSXXXXXXX sunt codul vin dar nu l-am bagat pe forum ..)

            Comment


            • #51
              1.M-ar interesa care e stadiul in care se afla comanda pentru aceasta masina :
              Masina e pe numele Anton Ionut
              Model : Dacia Logan L90 kiss 1.5 85CP IM 15 085 E4
              Asta e ce le-am trimis eu :

              VIN: UU1LSDJWCXXXXXXX
              Culoare: Dropa- Rosu Pasion
              Serie Caroserie XXXXXXX

              2.stiu ca modelele mai noi vin pe berlina cu bara de MCV in fata...modelul kissfm vine cu bara normala sau de MCV ?

              Comment


              • #52
                astept noi intrebari daca mai sunt ca deja acum am devenit expert )

                Comment


                • #53
                  aham... si tie astia de la dacia cat iti zisesera?? tot 25??

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    nu ca cica vine mai repede ) pe 20 mi-au zis ei dar adevarul e undeva la mijloc sigur si iti zic si de ce ..aia de la fabrica stiu ca masina intra pe 21oct la asambalat si mai face 3-4 zile si au dat un termen de 25 .ca pana atunci vine sigur ...astia de la dacia merg pe principiul ca ele vin cam toate cu 2-3 zile inainte de cand zic astia ,, eu am vazut masina kissfm care avea termen de previzional pe 17 si pe 12 era la delar si nu era singura acum ma intelegi ???

                    Comment


                    • #55
                      Foarte multe Loganuri ajung inainte de termenul MAXIM fixat de ei si asta e foarte bine. As vrea sa "patesc" si eu asa.

                      Sonykel, mai poti omule dupa atata asteptare?

                      Comment


                      • #56
                        bine zi-mi ce leai dat in mail ca sa le fac si eu spam ca nu se poate...
                        iulian mai pot am ajuns cam pe la jumatea teremenului... astept din 7septembrie... dar ce ma oftica e ca altii care au comenzi similare ca ale mele si cu masini comandate chiar in aceiasi zi inainte cu mine le primesc la sfarsitu lu octombrie

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          1.M-ar interesa care e stadiul in care se afla comanda pentru aceasta masina :
                          Masina e pe numele NUMELE TAU
                          Model : Dacia Logan L90 kiss 1.5 85CP IM 15 085 E4 in cazul meu tu zici ce model ai

                          VIN: UU1LSDJWCXXXXXXX
                          Culoare: culoarea masini tale
                          Serie Caroserie XXXXXXX

                          asta le trimiti in mail acum intelegi ? cam in 24 de ore iti raspund max 48

                          Comment


                          • #58
                            ok
                            sa vezi spamu dracu... si la ce adresa de mail???

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              de asta te-am si intrebat sonykel daca mai poti pentru ca termenul dat tie e muuult prea mare si inexplicabil de ce atat de mare

                              Comment


                              • #60
                                e-mail: vocea.clientului@daciagroup.com
                                si adac nu rezolvi nimik concludent si ai rabdare si centi poti sa-i si suni
                                număr de fax 0248 500 076
                                număr de telefon 0248 500 000

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google