Livrarea Automobilului Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-FENS
    Sa fie intr-un ceas bun Cum e mirosul de NOU?Mie imi place cel mai mult mirosul asta.Daca s-ar gasi odorizante cu asa ceva.....
    Intradevar e cel mai misto miros. Ar fi o idee sa se faca odorizante cu mirosul asta...cred ca s-ar vinde "ca paine calda".
    Am mai facut cateva poza la masinutza...
    Attached Files
    In tara momentan.

    Comment


    • rosu pasion ..why ???

      Comment


      • pai azi am fost la dealer stai calm nu era nici unu... erau multe albastru dala mineral si albe... era si una cu smoala pe capota nenorocita vai de capu ei un 1.4mpi...

        sigpic

        Comment


        • Costin, ce ''defozoare'' ai pe spate .Asa ai luat-o sau le-ai pus tu?Pioneer am si eu si sunt multumit de el.Mult succes in continuare,ma bucur pt tine,sincer!
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • @sonykel pai stiu ca nu e ..ma anunta aia de cand e pe drum am invatat-o lectia ca i-am zis ca sunt in concediu si ma grabesc tare rau cu masina si o sa incerc sa o iau in aceasi zi in care vine ..asta daca nu vine tirul dupa ora 16-17 )

            Comment


            • din cate am inteles de la ei tirurile vin noapte si cica pe la 11 se apuca de descarcat... si cam asta am vazut si azi pe la ei

              sigpic

              Comment


              • 11 noaptea sau ziua ???

                Comment


                • Pai cred ca noaptea pentru ca ei suna la client cand pleaca masina din fabrica si il anunta ca a doua zi e livrarea. (asa am inteles eu de la dealer)

                  Comment


                  • Originally posted by D-FENS
                    Daca s-ar gasi odorizante cu asa ceva.....
                    Se gasesc la benzinariile Mol odorizante cu miros de masina noua, care miros bine dupa parerea mea...
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • O sa caut ,multumesc andrei
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • deci tirurile vin noaptea si ziua le descarca azi cand mam dus cand sa intru un tir tocmai ce iesea gol dupa drumul ala pietruit si altu era pe jumatate golit

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by D-FENS
                          Costin, ce ''defozoare'' ai pe spate .Asa ai luat-o sau le-ai pus tu?Pioneer am si eu si sunt multumit de el.Mult succes in continuare,ma bucur pt tine,sincer!
                          Am pus sistemul audio pe ea azi, dupa ce am luat-o. sistemul audio care l-am pus este format din: RadioCd Mp3 Pioneer DEH-3900MP, boxe spate Alpine SXE-6925S si boxe fata Sony XS-F1325.
                          Multumesc pt urari!
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • Originally posted by Costin_ct
                            Intradevar e cel mai misto miros. Ar fi o idee sa se faca odorizante cu mirosul asta...cred ca s-ar vinde "ca paine calda".
                            Am mai facut cateva poza la masinutza...
                            sa il stapanesti sanatos...ai vazut ca ti-a venit intr-un final
                            abia astept sa te vad ca vii cu el la intalnirea de duminica acum

                            Comment


                            • Salutare,

                              In primul rand felicitari celor care si-au primit masinuta, si bafta celor care o asteapta (sunt si eu aici) , si fara incidente la toata lumea!

                              O scurta introducere ptr tancul meu:
                              - MCV 1.5 DCI Ambition (ala chel, sper ca am nimerit denumirea)
                              - culoare Alb (o sa fie luata pe firma si o sa punem si niste abtipilde sa se stie ca existam si noi pe lume)
                              - comandata la inceputul lunii Oct de la IPSO (au estimat cea mai rapida livrare - sfarsitul lunii Oct) - si sunt foarte multumit de ei pana acum (m-au lasat la testdrive fara 21 de ani si fara 1 an de permis )
                              - o sa-mi lipseasca dotarile, dar ma voi obisnui (vin de la un tico, si am trecut cu brio prin cod rosu fara probleme mari)

                              Asteptarea ma omoara! Consilieru mi-a spus ca estimat e 29, dar ca sigur vine mai devreme. Sper sa fie asa si in weekend sa dau o fuga buc-constanta, un mic rodaj pe A2 sa nu o bag direct in nebunia de Bucuresti

                              Comment


                              • bmwul are conditiile alea la drivetest...la logan era ...sa ai permis !)
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google