Livrarea Automobilului Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce noroc au unii...sa nu astepte ei decat cateva zile pana sa ridice masina, iar altii cum sunt eu sau binenteles Sonykel s.a. sa astepte o gramada de timp...:|
    In tara momentan.

    Comment


    • Ieri seara am dat iar mail la dacia...
      Si sunt 3chestii tareeeeeee ciudate mai ciudate can dosarele X....
      1.mi-au raspuns la mail in doar 10ore
      2.mi-a raspuns acelasi operator Angelica si nu stiu cum
      3.Cu privire la termenul previzional de livrare a autoturismului cu cod VIN UU1KSD0Mxxxxxxxxxxx, va comunicam faptul ca acesta inca nu a fost fabricat de firma noastra.Va recomandam sa mentineti legatura cu agent-ul Dacia, SC RENT CAR SERVICE LITORAL SRL Constanta, care este in masura sa va ofere toate informatiile cu privire la livrarea autoturismului comandat

      eu ce sa inteleg de aici mai prieteni?

      sigpic

      Comment


      • Sonykel,e strigator la cer ce fac astia!Si eu am ramas cu gura cascata.Eu zic sa-i freci la creieri in zilele astea,care au mai ramas,sa li se ridice parul in cap de cate ori te vor vedea,nu te lasa sufla-le in ceafa, sa nu-ti prelungeasca termenul de asteptare...Mult succes!
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • ii mai las 2saptamani si dupaia ma mut la ei...D

          sigpic

          Comment


          • Dimineata ma duc si eu dupa micutzul meu. Sper sa nu ma mai enerveze aia pe acolo

            Astazi a fost ultima zi cu Laureatul. M-a slujit atata timp saracul(40.000) )

            Comment


            • apropo batele apropoul de noua promotie cu taxa de inmatriculare cu kitul de handsfree spunele ca pana nuti dau alea nu semnezi actele de receptie ale masini

              sigpic

              Comment


              • Am luat si eu masina si sunt foooooarte incantat de ea.

                Ca sa va spun de oferte, cele date de fabrica adica airbag laterale si garantie extinsa, mis-u dat dar cei de la dealer nici macat o hartie pe mocheta nu au pus. La picioarele soferului era pusa o punga de plastic. M-au dezamagit dar masina e bestiala!

                Comment


                • so stapanesti sanatos si cati mai multi Km fara incidente...
                  nici un cadou nu tiau dat nici macar ceva simbolic un breloc ceva???
                  pune poze cu ea

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by iulian_vis
                    Am luat si eu masina si sunt foooooarte incantat de ea.

                    Ca sa va spun de oferte, cele date de fabrica adica airbag laterale si garantie extinsa, mis-u dat dar cei de la dealer nici macat o hartie pe mocheta nu au pus. La picioarele soferului era pusa o punga de plastic. M-au dezamagit dar masina e bestiala!
                    Poze... vrem poze!!!...

                    Comment


                    • O sa pun baieti si poze dar e ffff urat afara si deja e varza iar de pozat nu mai spun, pe vremea asta.

                      Comment


                      • fa-i una macar ... stai la casa iesi in curte fa-i o poza , stai la bloc iesi pe balcon D

                        sigpic

                        Comment


                        • Stau in birou si ea saracutza ma asteapta linistita jos in parcare

                          Comment


                          • am si eu o boala... cu cati litri de carburant ti-a venit?

                            sigpic

                            Comment


                            • Nu mai mult de 2 litri. M-a atentionat din start sa intru la prima pompa!

                              Comment


                              • Originally posted by iulian_vis
                                Nu mai mult de 2 litri. M-a atentionat din start sa intru la prima pompa!

                                Si cum e? Ai primul Prestige 1,5 dcI cu 85 de cai, dintre cei ce sunt pe acest forum. Deci, fiind primul, asteptam descrieri!
                                Chrysler PT Cruiser 2.0, 141cp - 2002, gri platine
                                Logan Prestige 1.5 dcI, 85 cp - noiembrie 2007, gri comete

                                Descarca Manual de Service Logan
                                http://rapidshare.com/files/68154108...de_service.pdf

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google