Livrarea Automobilului Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sincer, e exact asa cum speram sa fie, foarte misto. Merge super bine si astept sa-i fac rodajul ca sa vad si ce poate (se simt cei 15 magari in +), tapiteria inchisa la culoare asa cum am vrut, fetele de usi inchise la culoare, ceasurile pe fond alb, volanul e ok (fie piele sau nu), airbaguri laterale. Cel mai mult imi place la exterior. Cred ca acest gri platine o prinde cel mai bine iar bara fata de MCV ii vine la fix.

    Sistemul audio MP3 are un design fooooarte invechit dar macar se aude bine, merge brici pt unul stock.

    Per ansamblu nu imi pare rau deloc, sunt multumit.

    Comment


    • Am o nedumerire. Garantia extinsa v-a fost trecuta pe bonul de comanda sau pe factura? Mie nu mi-a fost trecuta pe bonul de comanda, am dat un mail la vc pe tema asta, si mi-au raspuns ca o sa apara garantia extinsa pe factura masinii. Sper sa apara...

      Comment


      • La mine e trecuta si pe bonul de comanda.

        Comment


        • Originally posted by vali007
          La mine e trecuta si pe bonul de comanda.
          d'oh! daca nu mi-o dau ii trimit undeva (in a happy place ) cu tot cu masina ) Dar cum aia de la vocea cleentului au zis ca e ok...ok o fi
          Last edited by cristi_p; 2 November 2007, 12:04.

          Comment


          • cristi cand iti vine masinuta?

            sigpic

            Comment


            • conform stimabilului domn de la adras, 10-12 decembrie. Acuma, la ce reputatie au astia de la adras, nu stiu daca e cazul sa-mi fac iluzii ca ma plimb cu mcv-ul de craciun.

              ps: daca imi vine pana de craciun, imi iau 2 brazi, numa pentru ca am cu ce sa-i car. De fapt cred ca incap si 3

              Comment


              • Pe mine ma termina astia!!! Am dat un mail vineri la VC in care intrebam cand imi vine masina, si iata raspunsul:
                "Referitor la intrebarea dumneavoastra privind termenul de livrare previzional pentru autoturismul cu cod VIN UU1LXXXXXXXXXXXXX, va comunicam faptul ca acest termen este data de 03.12.2007."
                Astia de la dealer mi-au zis ca vine pe 19-21 noiembrie.
                Presupun ca cei de la VC spun adevarul sau mai am ceva sanse sa vina in noiembrie?

                Comment


                • Pai cei de la Pitesti stiu cel mai bine, adica raspunsul dat de cei de la VC e mai elocvent. Dar cine stie, poate ai noroc si-ti vine mai repede. Multa bafta!
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • @sonykel... pai procesul de fabricatie la logan dureaza 23 ore... si de regula intre proces si livrare e maxim o saptamana... de-aia tzi-a zis ca nu e fabricata.

                    Comment


                    • pai cannaby cam asa s-ar inteleg... dar asta ar insemna sa-mi vina masina saptamana asta si cu aproape o luna mai devreme

                      sigpic

                      Comment


                      • Si mie trebuie sa imi livreze azi masina, abia astept! Curios este ca ceio de la vocea clientului miau zis ca pe 22 luna asta iar consiliera pe 14 si surpriza ea a venit pe 13. Acum astept tel. sa ma duc sa o ridic!

                        Comment


                        • bine ai venit pe forum!
                          se inmultesc galatenii

                          Comment


                          • Offtopic:
                            Daca va mai strangeti cativa poate o puneti si voi de o intalnire in Galati. ;)
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • offtopic: suntem cativa, cred ca aliniem vreo 7 masini cu tot cu braileanul prezent pe forum

                              Comment


                              • De acord. Fa un topic pe tema asta.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google