Livrarea Automobilului Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eu sunt fericit ca imi vine cu bara de MCV ..si nu mai trebuie sa fac eu schimbari dupa ) SUPERCAR o sa le facem surori )

    Comment


    • #62
      Originally posted by iulian_vis
      de asta te-am si intrebat sonykel daca mai poti pentru ca termenul dat tie e muuult prea mare si inexplicabil de ce atat de mare
      am mai zis si-o mai zic... misa motivat termen asa mare din cauza ca am ceruto gri si full option si din cauza ca fabrica a fost in vacanta... dar tot nu le vad logica explicatilor da dumnezeu cu mila... chestia e ca cu 2zile inainte imi zisesera maxiiiiiiim dar maxim maximorum 2luni

      sigpic

      Comment


      • #63
        sambata cand am plecat eu la Bucuresti am vazut ca a adus un tir numai cu MCV si erau vreo 3-4 sigur GRI platin ..dar nu stiu ce versiuni de motorizare )

        Comment


        • #64
          joni nu stii daca stii povestea dar acum vreo 2saptamani mi-a zis floryn bai vezi ca au adus mcv-uri... el pe la 8seara mai zis la 2noaptea eram cu hellman la dacia sa ne uitam in curte, din pacate al meu nu era pe acolo

          sigpic

          Comment


          • #65
            Sonykel vad ca nu te potolesti! Masina nu ti-o alegi din snopul de masini aduse la dealer. Cand ai dat comanda nu ti-au dat si seria caroseriei? Daca "nu", sa stii ca eu am stiut seria caroseriei de cand am facut comanda si din acest motiv nu m-am agitat foarte tare (desi eram foarte nerabdator, recunosc). Nu cred ca trebuie sa stai cu ochii in ograda dealerului sa vezi daca masina ta e acolo... ai rabdare... si mult

            Comment


            • #66
              Mie nu mi-au dat nicio serie de caroserie. Inca nu au trimis nici examplarul meu din contract, bon de comanda... nimic. Mi-a aratat pe calculator ca a facut comanda si raspunsul de la uzina si atat. Are ceva sau pot sta linistit?

              Comment


              • #67
                Pai... si mie la fel mi-a facut, doar cu exceptia faptului ca mi-a dat si seria caroseriei (pentru eventualitatea in care se intarzia mai mult de 14 zile fata de termenul prevazut, sa sun sau sa trimit mail la VC cu seria caroseriei). Cred ca poti sta linistit, dar ar fi bine ca Sonykel si tu sa dati o fuga la dealer si sa aruncati o vorba, asa la plesneala, privind seria caroseriei.

                Comment


                • #68
                  eu am tot ce v-am aratat mai sus serie caroserie cod vin .... de specificat ca pe masinile din curtea delarului in stanga pe bord sunt niste cartoane care scrie codul VIN si dupa alea daca deti acest cod po-ti sa-ti dai seama daca e masina ta sau nu ..)

                  Comment


                  • #69
                    Am inteles, stau linistit. A zis baiatul de la dealer ca ma anunta el cand masina e iesita din productie si o aduc spre B.

                    Comment


                    • #70
                      am si eu spike am vin si serie motor parca... a vreo2serii pe factura si codul motorului tot...

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by iulian_vis
                        Mie nu mi-au dat nicio serie de caroserie. Inca nu au trimis nici examplarul meu din contract, bon de comanda... nimic. Mi-a aratat pe calculator ca a facut comanda si raspunsul de la uzina si atat. Are ceva sau pot sta linistit?
                        Ai dat vreun ban avans dealerului?
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #72
                          Da Andrei, am dat avans 130 de milioane

                          Comment


                          • #73
                            lumeeeeeeeeee lumeeeeeeeeeeeee maine ma duc sa-mi iau golanelul
                            Azi m-au sunat sa-mi spuna ca maine dupa ora 15.30 sa fiu la ei sa-mi iau golanu!
                            Asta dupa ce, in prealabil, le-am trimis ieri un mail la vocea clientului in care am intrebat de masinutza si iata ce mi-au raspuns azi:
                            Buna ziua,
                            Stimate domnule S******,


                            Va multumim pentru increderea pe care ne-ati acordat-o apeland la
                            serviciile noastre.

                            Referitor la solcitarea dumneavoastra privind procesul de livrare a
                            autoturismului cu cod VIN UU1LSDEKH38555918, va comunicam faptul ca veti
                            fi contactat in cursul zilei de astazi de catre agent-ul autorizat
                            Dacia, SC RENT CAR SERVICE LITORAL SRL Constanta.

                            Ramanem deschisi in continuare pentru orice solicitari si sugestii in
                            legatura cu produsele si serviciile oferite de firma noastra. Ne puteti
                            contacta la adresa de e-email vocea.clientului@daciagroup.com sau
                            folosind formularul de contact de pe site-ul www.dacia.ro, ori la numarul
                            de telefon 0248 500 000, fax 0248 500 076, de luni pana vineri intre
                            orele 8-20 si sambata intre orele 8-16 . Ne puteti scrie si prin posta, la
                            adresa: Automobile Dacia SA - Vocea Clientului Dacia, str. Uzinei nr.
                            1, Mioveni, jud. Arges, cod 115400.


                            Cu stima,
                            Analist Servicii Client,
                            Angelica Necsulescu
                            Last edited by CosTin; 16 October 2007, 18:36.
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • #74
                              Sa ne spui impresiile maine...mult noroc ! Si faraca nu se stie! )
                              :inlove:

                              Comment


                              • #75
                                cata lume entuziasmata pe aici ! )
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google