Livrarea Automobilului Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    si am uitat sa spun ca mi-au dat cadou garantie extinsa si un rucsac "Logan".
    In tara momentan.

    Comment


    • #92
      Costine, s-o stapanesti sanatos si sa ai parte de ea (poze? )

      Comment


      • #93
        ) sa o stapanesti sanatos pe ce data ai dat u comanda de masinutza ? si mai am o intrebare cat de repede s-au miscat azi aia de la delare pana ai rezolvat toate actele???

        Comment


        • #94
          Originally posted by Costin_ct
          si am uitat sa spun ca mi-au dat cadou garantie extinsa si un rucsac "Logan".
          A venit Craciunu' mai devreme loooome... Eeh, doar pentru Costin_ct... e fata sau baiat? Vrei sa-ti fiu nash la botez?) Ok, take care of yo' baby!
          :inlove:

          Comment


          • #95
            Originally posted by iulian_vis
            Costine, s-o stapanesti sanatos si sa ai parte de ea (poze? )
            Nu am decat 2 poze deocamdata...una cu masinutza inainte de livrare (am vazut-o in curte la ei parcata si mi-am dat seama ca e a mea si i-am facut o poza)...si una in care fratimiu si taicamiu se holbau la ce are prin ea inainte sa o livreze. Le-am atasat...
            Originally posted by Jonivip
            ) sa o stapanesti sanatos pe ce data ai dat u comanda de masinutza ? si mai am o intrebare cat de repede s-au miscat azi aia de la delare pana ai rezolvat toate actele???
            Nu mai stiu exact data la care am dat comanda dar sa spun asa aproximativ...10 septembrie. Pai am avut de asteptat ceva timp pt ca a mai fost o livrare inaintea mea programata si am stat cam o ora sa termine cu masina aia dupa care a mai durat aprox o ora sa faca actele la a mea.
            Originally posted by Maxx G-Unit
            A venit Craciunu' mai devreme loooome... Eeh, doar pentru Costin_ct... e fata sau baiat? Vrei sa-ti fiu nash la botez?) Ok, take care of yo' baby!
            E fetitza...daca vrei te pun nash :P...O sa am mare grija de ea...;)
            Attached Files
            In tara momentan.

            Comment


            • #96
              Frumos golanelul tau mai Costine! Multi km cu el fara probleme! la Brasov s-o uzi! Ai auzit?
              Parca-mi pare rau ca nu am ales si eu culoare ca a ta! S-o plimbi sanatos!.

              Comment


              • #97
                costine tu cerusei inainte garantia extinsa? iar ma oftic presimt ca mie imi dau jet si un breloc cadou si asa iar am avut scandal cu maicamea din cauza masinii...

                sigpic

                Comment


                • #98
                  Ms pt urari Spike! Sa dea Domnu`!
                  Sonykel nu am cerut de inainte garantia extinsa. Azi cand facea actele la masina am vazut ca era si contractul pt garantia extinsa si cum eu nu am comandat garantia extinsa si nici nu am platit pt ea...inseamna ca au dat-o cadou.
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • #99
                    Da fratilor, luna asta garantia extinsa este moka pentru toate modelele iar pentru Ambition si Prestige pun si airbaguri laterale gratis!

                    Comment


                    • pai da dar el a dat comanda luna trecuta... costine mai asteptam impresii in legatura cu masina

                      sigpic

                      Comment


                      • sonykel, suna si tu la dealer si stai linistit. Eu cred ca vei avea garantia extinsa moka.

                        Comment


                        • am fost azi pe la ei n-am deskis subiectu despre ce primesc deoarece femeia a fost destul de amabila si mia aratat care e situatia masinii si a zis ca fabrica in ultimu timp trimite comenziile mai rapid dar slabe sanse sa-mi vina luna asta... mi-a confirmat si ea ca pana acum eram programat pe 7decembrie acum sunt cu 2saptamani mai devreme pe la safarsitul lunii noiembrie. ma sfatuit si ea sa dau un mail al voceaclinetului si sa-i intreb o data aproximativa... oricum mam obisnuit cu ideea ca asta e am de asteptat

                          sigpic

                          Comment


                          • costin_ct frumoasa masina sa ai grija de ea ...
                            personal sper ca poate imi vine si mi-e masina mai repede pentru ca initial au zis un 20 acum zic un maxim maxim 25..eu am dat comanda pe 14 septembrie si ar cam fi cazul sa apara ) dca deja fac avansuri telefonului sa sune sa zica ca e de la DACIA si de fiecare data suna cu totul altcineva )
                            optiunea cu garantie extinsa a fost si in luna septembrie ...si eu beneficiez de ea :P ..

                            Comment


                            • ce culoare e masina asteptata de tine?

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Costin_ct
                                Daaaaaaaaa....si sunt super multumit de ea..e peste asteptari!
                                Doar ce am intrat in casa de la plimbarea cu golanelul.
                                Sa fie intr-un ceas bun Cum e mirosul de NOU?Mie imi place cel mai mult mirosul asta.Daca s-ar gasi odorizante cu asa ceva.....
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google