Livrarea Automobilului Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da 3ani in limita a 100km... pai clc nu stiu cum e la tine dar daca stii ca e departe peco sau ca e trafic pleaca cu o canistra de acasa si punei... :d

    sigpic

    Comment


    • Sper sa ma sune si pe mine maine sa-mi dea o veste buna ca nu mai am rabdare (cand zic asta parca imi trece repede gandindu-ma la sonykel). Mie imi dau garantia extinsa si airbaguri laterale gratis.


      Sigur are motorina/benzina sa ajungi la peco, da-o in masa! Sunt si in otopeni cateva benzinarii, nu-ti fa probleme.

      Comment


      • 1.garantia de 3 ani e moca ptr toate masinile vandute in octombrie ... la fel si airbagurile
        2.numerele rosii gratis sunt "standard" la ipso
        3.covorase a zis ca-mi da
        4.culmea e ca eu i-am zis "daca imi aduci masina luna asta nu mai vreau nici un cadou"
        5.e un mol pe aproape din cate imi aduc aminte... oricum ... zona e complet de kk0 (pod otopeni ptr cine nu stie) ... tare mi-e ca o sa imping tancu pana in mol

        sincer abia o astept ca am O GRAMADAA de treaba ... rata nu se plateste singura si nici de la parintzi
        Last edited by CAnnabYS; 25 October 2007, 02:27.

        Comment


        • adica airbagurile laterale sunt moca sau cum? doar pentru prestige sau cum?
          anyway, acuma a sunat ciumpalacu si la 2-3 ma duc si eu sa o iau...

          Comment


          • N-ar fi rau sa primesc si numerele provizorii tot moka. Covorase mi-am comandat deja din Germania si astazi imi ajung.

            CAnnabYS, depinde la ce ora scoti masina. Nu chiar toata ziua e super full zona.

            Comment


            • iluli fara suparare da tu vrei totu moca
              cand iti vine?

              sigpic

              Comment


              • CAnnabYS isi scoate astazi masina. Eu inca astept telefon... daca nu mi-o dau maine, imi strica toate planurile ) )

                Comment


                • am luat-o si eu, are 15 km
                  o mica intrebare cam offtopic: ambreiaju se poate regla mai jos?

                  Comment


                  • Duminica noaptea ajunge si a mea in B la dealer. Luni merg s-o iau. Nu mai am rabdaree. M-au tepuit cu 2 zile.

                    Comment


                    • hai ma iuliane 2zile... mare lucru...
                      CLC si eu simt nevoia sa reglez ambreiaju adica la cea din drive test am observat ca tine prea sus. oare se poate regla?

                      sigpic

                      Comment


                      • toate sunt asa,prinde foarte sus,la liniute e bine
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • asta stim ca toate sunt asa dar se poate regla?

                          sigpic

                          Comment


                          • ) da, doar 2 zile, ca bine zici. Astept ca n-am ce face

                            Da, mie mi-au reglat ambreajul si prinde ok acum!

                            Comment


                            • iuliane ce egoist esti uitete la semnatura mea mai am 43de zile si tu te plangi pentru 2zile)

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by sonykel
                                asta stim ca toate sunt asa dar se poate regla?
                                Se regleaza ambreiajul foarte usor, poti sa-l reglezi si tu, dar mai bine ii zici unui mecanic la livrare sa il regleze el.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google