Livrarea Automobilului Nou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din kongo e editie speciala vine in portabagaj cu 2 negri mici si sub capota am 2negri si mai mici care imita sunetu unei turbine si al unei supape blow off...

    PS: e doar o gluma scuzatimi ironia si rasismul
    Last edited by SoNyKeL; 26 October 2007, 18:43.

    sigpic

    Comment


    • Cred ca eu as face mai urat daca as fi in locul tau,eu nu am atata rabdare.Te inteleg...;)
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • D-fens nu pot sa fac urat nu am motiv... mi-au zis de la inceput cat am de asteptat nu ma fortat nimeni so cumpar asta e...

        sigpic

        Comment


        • Si cat ti-au spus ca ai de asteptat?Nu te supara ca-ntreb,dar la anul prin vara sper sa o schimb si eu,cu alt Logan bineinteles
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • pai 3luni deci inainte sa dau comanda am intrebat informativ cat ar dura ptr un logan mcv gri 1.6 16v laureate si mi-a zis minim 6saptamani , dupa o saptamana cand am dat comanda adica pe 7septembrie mi-au zis ca vine in 3luni adica 7decembrie

            sigpic

            Comment


            • Mie mi-au dat teapa, cica luni ajunge. Daca ma mai amana o data o sa fac scandal mare. Masina e clar fabricata dar astia nu sunt in stare s-o aduca in B.

              Comment


              • da, dar acum stii ca luni o ai ... asta conteaza

                Comment


                • Originally posted by iulian_vis
                  Mie mi-au dat teapa, cica luni ajunge. Daca ma mai amana o data o sa fac scandal mare. Masina e clar fabricata dar astia nu sunt in stare s-o aduca in B.
                  Si eu am fost in situatia ta si am rezolvat problema foarte simplu: am dat un mail la vocea clientului si am intrebat in ce stadiu este masina si a 2-a zi m-am dus si am luat-o. Singura chestie a fost ca m-a cam injurat consultantul de vanzari ca de ce "am sunat" la Pitesti ca cica au sunat-o de acolo si au intrebat-o de masina.
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • Comanda dureaza km o luna....p mine m-au sunat exact cu 10 zile inainte...si mi-au spus k peste 10 zile vine mashina...dupa cu o zi inainte sa soseasca mi-a spus k maine vine mashina sa ma duc sa o iau...acum stiu si eu...dak au multe comenzi poti astepta si mai mult...dar oricum merita asteptata )...bafta..
                    sigpic

                    Comment


                    • Iar mi-a dat flit dealerul. Mi-a zis ca poate maine, ca masina are aviz de expediere dar inca nu au urcat-o pe transportor de la fabrica, desi e gata de 1 saptamana.

                      A zis ca imi promite el ca pana joi o am. Asa a zis si saptamana trecuta. Oare ce sa fac? As suna la VC dar nu pot spune ca s-a purtat urat si parca nu as vrea sa-i fac probleme dar pe de alta parte mai e ceva pana joi. Mi se pare de kkt sa fie gata de 1 saptamana si asta sa ma tot amane degeaba.

                      Comment


                      • S-a depasit data de livrare trecuta pe contract/bon de comanda?
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Da, s-a depasit. Data limita era vineri 26 oct.

                          Comment


                          • da un mail la fabrica si ``fa pe prostu`` intreaba in ce stare e masina ta D eu unu chiar acum le scriu un mail celor de la fabrica sa-i intreb de sanatate de masina si daca are conducte de redirectionare caldura in spate

                            sigpic

                            Comment


                            • Sonykel, merci. Vad ca ai scazut sub 40 de zile. Doamne ajuta!

                              Incerc maine sa-l mai sun o data asa cum ne-am inteles si daca nu tot nu ajunge maine, il anunt ca sun la VC. Mi-a mai zis ca e posibil k daca vine maine sa mi-o dea numai joi pt ca miercuri are o livrare mai mare. Cred ca daca face asa chiar fac scandal. Maine trec pe acolo sa ma asigur ca nu ma minte, ca masina nu e in curte si ma amana el degeaba.

                              Comment


                              • nu uita sati iei la tine VIN-ul masini ca sa vezi daca e chiar masina ta sau seamana

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google