Elemente De Directie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Elemente De Directie

    a demontat cineva bieletele de la directie?daca da ce scule a folosit si cam care a fost procedura de operare
    nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

  • #2
    Vazand titlul unde era postat m-am gandit imediat ca s-a mai facut un coleg regizor si a vrut sa le arate si altora cum e mecanica, murdara, in aer liber, dar scutitoare de banuti. Asa iti mai raman ceva parale de o lada de bere...
    Intrebarea asta cadea tres bien la "Intrebari frecvente", nu aici, unde posteaza, initiaza topicul cei care intr-adevar "arata how"...
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      m-am gandit ca e cineva care a facut si ne-ar putea zice
      nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

      Comment


      • #4
        Originally posted by orwo View Post
        m-am gandit ca e cineva care a facut si ne-ar putea zice
        salut deja cand zici de bielete te gandesti si la unghiuri...mai bine daca nu te pricepi mergi la un mecanic sa te ajute sa le schimbi, nu ca nu ai putea dar cum am zis ,umbli la directia masinii . acuma fiecare cum doreste. Numai bine . Fara suparare...parerea mea

        Comment


        • #5
          am sa discut cu un mecanic si te ajut
          sigpic #

          Comment


          • #6
            nu te mai deranja am vazut cum e am mai facut la nova o sa incerc sa fac poze ptr cine o sa mai schimbe ,rog un admin sa inchida topicul voi reveni la sectiune how to cu un tutorial detailat multumesc
            nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google