Problema Stick

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema Stick

    am un stick de 1 gb pe care l-am folosit doar la modulator si cateodata la cd player( cu usb ) si la calculator..in ultimul timp trebuia sa ma joc cu el in toate partile sa functioneze..acu nu mai functioneaza deloc.il am de 1 an aproape.pot sa ii fac ceva sau il arunc direct? l-am formatat o singura data, dupa vreo 2-3 luni ..
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

  • #2
    Mai bine cumperi unul nou, ca e ieftin. Iti poti lua ceva cu mai multa memorie.
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      Salveaza ce ai pe el si mai baga-i un format.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Unele marci / modele de stik-uri sunt pacatoase si rele. Eu am unul de 4gb din care doar 1,3 gb mai pot folosi asta dupa ce am incercat toate softurile posibile si imposibile ca sa-l reconditionez. In schimb am un stik mai vechi de 1 gb care functioneaza ireprosabil dar alta marca. Iti recomand pe viitor sa iei stikuri de la producatori ce fac si memorii pentru calculatoare pentru ca au experienta in domeniu.

        Comment


        • #5
          daca il ai doar de 1 an ar trebui sa aibe garantie

          Comment


          • #6
            Ce stick e? Daca e model care se trage inauntru incearca sa il blochezi afara si o sa iti mearga. Daca te plictisesti desfa-l si joacate pe acolo, oricum cel mai probabil cumperi altul
            sigpic

            Comment


            • #7
              m-am jucat aseara cu el ..avea o pozitie care prindea si recunostea calculatorul, insa pentru o secunda.. el e samsung..garantie nu am avut , cred

              o sa imi cumpar altu` nou, un model anume recomandati?
              asta de acu e samsung
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #8
                Salut.Eu am un Emtec sunt super multumit(4gb).
                Sunt unele de au garantie pe viata,acum i-mi scapa numele.
                Cauta pe net si vei gasi mai multe informatii.
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #9
                  Eu am un Kingston de 2 gb si merge foarte bine ..

                  Comment


                  • #10
                    si eu am Kingston dar de 4gb de mai bine de juma de an si nu am nici o problema. e luat din selgros cu 20 sau 30 lei, insa pretul lui este undeva la 40 lei

                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      Dupa culoare sau dupa ce ati recomandat?
                      Cauta ceva care sa tina (vezi seria Survivor de la Corsair) sau sa fie rapid (gasesti mai greu produse de la Lexar). Daca vrei sa dai 20-30 ron ia orice.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        pai sa fie bun in raportul calitate/pretz..
                        dau un ban dar stiu ca nu il mai am )
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • #13
                          Daca ai un prieten cu minime cunostinte de electronica ti-l repara.
                          ECUFix
                          Please don't visit my homepage!

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by andy_x3m View Post
                            Dupa culoare sau dupa ce ati recomandat?
                            Cauta ceva care sa tina (vezi seria Survivor de la Corsair) sau sa fie rapid (gasesti mai greu produse de la Lexar). Daca vrei sa dai 20-30 ron ia orice.
                            la Kingston difera culoarea in functie de marimea stick-ului. oricum eu nu am pretentii in ceea ce priveste stik-urile. eu am luat unu ca imi trebuia si ma tine, nu am nici o problema cu el, e foarte bun. e vreo 40 lei fara tva in selgros daca imi aduc aminte.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #15
                              miam luat unu` de 2 gb....trebe sa ii bag un format?
                              daca da, ce fel? fat 32 sau ntsf[sau cum se cheama]
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google