Problema Stick

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In principiu nu e nevoie de format...daca e de 2Gb nu e asa important daca e FAT32 sau NTFS...daca era de 8Gb de exemplu, pe FAT32 nu "vede" fisiere" mai mari de 4Gb
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #17
      Sa fii atent insa, ca la modulatoarele auto - la care il si folosesti, nu recunosc NTFS. Asa ca recomand FAT. Oricum doar la stik-urile de 8 Gb o sa-ti pui problema fisierelor mai mari de 4 Gb - cum zicea si @darksid3.

      Comment


      • #18
        am kingston de 8gb si functioneaza fara probleme si am avut tot felul de fisiere pe el, de toate marimile

        Comment


        • #19
          ok multumesc.fat 32 ramane
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #20
            tzony_18 eu zic ca sunt de vina: calculatorul, playerul si modulatorul, asa ca aunca-le si cumpara altele stick-ul nu are nimic :-j
            sigpic

            Comment


            • #21
              ))))) multam bogdane ))))
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #22
                al meu merge fara probleme. nu i-am dat nici un format cand l-am cumparat
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google