Folie geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si e si omologata?

    Comment


    • #17
      eu la MCV am dat 400 ron tote geamurile plus parasolar la parbriz (firma Ager si are reprezentanta in toata tara)omologat binenteles de RAR

      Originally posted by petroman
      eu la MCV am dat 400 ron tote geamurile plus parasolar la parbriz (firma Ager si are reprezentanta in toata tara)omologat binenteles de RAR
      Originally posted by petroman
      AGER Service
      Attached Files
      Last edited by andrei; 8 December 2007, 00:31.

      Comment


      • #18
        Originally posted by diavolutu
        Are cineva idee unde gasesc in timisoara si la ce pret?Omologata binenteles
        Auto Vis se cheama firma...mergi la intalnire si iti da Sorin un nr de contact...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #19
          Originally posted by iuli81
          Eu i-am gasit pe astia pe net http://www.expertdetailing.ro/ro/62_37_index.php dar am inteles ca sunt destul de scumpi.
          la astia e cel mai scump,dar au un avantaj ca nu iti demonteaza nici un geam de pe masina,nici luneta spate...nimic,si monteaza folia dintr-o bucata.

          Comment


          • #20
            sunt necesare nu cred ca sunt un moft mai ales pe timpul verii

            Comment


            • #21
              In Cluj m-a costat 600RON foliile pt luneta si 4 geamuri, cu eticheta RAR, de atunci vara folosesc AC-ul cu ventilatorul pe pozitia 1. Merita!

              Comment


              • #22
                Originally posted by petroman View Post
                sunt necesare nu cred ca sunt un moft mai ales pe timpul verii
                Tu de cate ai? sunt llumar ?

                Comment


                • #23
                  Originally posted by tarkanyi View Post
                  In Cluj m-a costat 600RON foliile pt luneta si 4 geamuri, cu eticheta RAR, de atunci vara folosesc AC-ul cu ventilatorul pe pozitia 1. Merita!
                  Originally posted by RADU_LYN View Post
                  Tu de cate ai? sunt llumar ?
                  In iasi a costat 400 ron parasolar parbriz si 6 geamuri (MCV) cu autorizatie RAR marca llumar vizibilitate 5% garantie 4 ani(la firma Ager parbrize)mai bine veniti in Iasi

                  Comment


                  • #24
                    pe undeva pe langa judetu mures unde gasesc o firma .. bineinteles RAR autorizat .. si la ce pret .. ?
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • #25
                      salut petroman, spune te rog ti-au demontat geamurile sau nu a fost nevoie?
                      Si cam cat dureaza toata treaba?
                      Mersiii

                      Comment


                      • #26
                        da au demontat geamurile care sunt mobile cele fixe nu si sau miscat natural(adidas storsion )

                        Comment


                        • #27
                          dar la Suceava stie cineva unde se pun folii omologate si la ce pret?

                          Comment


                          • #28
                            in brasov ma costa 280 ron sa pun folie omologata llumar pe spate si luneta....iar pe fata am folie dar este la limita admisa si nu trebuie omologare....
                            ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                            Comment


                            • #29
                              Folie omologata Lumar, luneta si spate 300 Ron (Bucuresti)
                              B 44 NWP

                              Comment


                              • #30
                                baietii din CT, cei care aveti folie unde v-ati pus-o si cu cat? eu as vrea omologata, si as vrea sa nu dau geamurile jos de pe masina
                                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google