Folie geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    U ai fost personal cu ea la itp sau mai aveai inspectie cand ai cumparat masina,cu politia nu ai avut probleme sa ramai fara talon?

    Comment


    • #92
      Deocamdata nu m`a oprit politia.. Am 5000 km cu ea... dak ma opreste le dau jos in fatza lor si gata... mentionez k nu am si pe luneta

      Ah... si ITP`ul e inca valabil pana in 2010... pana atunci nu`mi fac prb
      Last edited by c0brA; 11 June 2009, 22:31. Reason: Automerged Doublepost
      Daca tot o calci... calc`o pana la fund

      Comment


      • #93
        Riscant cobra.poate te ia Ionita la 3 pazeste (stii tu cine ) ) mai bine iti pui omologata
        Last edited by Distrat; 12 June 2009, 02:07.

        Comment


        • #94
          Revin cu intrebarea care este mai buna folia solar zone sau llumar?

          Comment


          • #95
            eu am solar zone si sunt foarte multumi , si sunt foarte multumit si cum rezista la zgarieturi am carat niste placi de MDF si sa zgariat intrun colt dar nu sa exfoliat a facut acolo o urma si atat nu sa umflat nu sa exfoliat de juma de an...

            sigpic

            Comment


            • #96
              si eu am folie neomologata pe usile spate puse de mine,pe luneta am o perdeluta neagra si o am din 2006(folia+perdeluta),nici pina acum nu am fost oprit de politie pt ca respect regulile,port centura,rca e aplicat pe geam,rovignieta la fel,masina e mereu curata si sa stiti conteaza enorm cand treci pe linga ei si vad ca o masina e intretinuta si respecta regulile elementare soferul mai trec cu vederea,parerea mea..am fost si oprit dar nu mau intrebat nimic de folie,ba din contra unul ma intrabat o data cum de reusesc sa o intretin asa ca mereu trec prin acelasi loc si masina e mereu curata,dar cat de curind am sa mi-o schimb cu una omologata ca aceasta care am puso eu s-a cam zgariat, o zi buna va doresc tuturor loganistilor si nu numai
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • #97
                Si eu tot SolarZone am de aproape 2 ani si chiar e rezistenta la zgarieturi, da' parca s-a cam decolorat, sau poate mi se pare? Intreba cineva de dezaburire- eu am folosit-o ca si fara folie si nu s-a intamplat nimic.
                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                Comment


                • #98
                  Daca ai timp te rog pui cateva poze .
                  Ms!

                  Comment


                  • #99



                    cam asa arata masina...pareri de bine de rau ?..orice ca nu ma supar,poate asa mai rezolv ceva la look-ul ei
                    Last edited by AGENTUL NYT; 12 June 2009, 08:39. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • Frumoasa masina singurul luncru care nu imi place este ca nu ai pus folie omologata!

                      Comment


                      • am sa remediez imediat problema promit cum dau de chischirei(bani) o rezolv dar nu inainte de a-mi schimba arcurile cu niste H&R sa o las mai jos ca am roti de 205/65/15 jante 7j si merita mai lasata ca de e a mea
                        apropo pozele sunt facute de cca 2-3 saptamini si masina e din 2006 fara vreo revopsire
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • Originally posted by radu2008 View Post
                          Daca ai timp te rog pui cateva poze .
                          Ms!
                          Folie SolarZone 20% montata la o firma in Bucuresti- Bd Preciziei.
                          Attached Files
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • Ms pentru poze arata bine,tot 7 ani ai garantie?

                            Comment


                            • Da, 7 ani. Abia acum am vazut ca mi-au pus baietii pe geamul lateral timbru pe care scrie 5%, da' folia e 20%...
                              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                              Comment


                              • Au gresit si ei timbru ti-au dat ceva acte cum ca este omologata sau timbrul este de ajuns?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google