Intrebare!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intrebare!

    As vrea sa aflu si eu de la cei care stiu, cam cat costa o verificare in general a masinii (planetare, bucse,injectoare , ambreaj`u etc ... Si eventuale zgomote care se mai aud). Multumesc

  • #2
    Pai , depinde. Daca mai ai garantie la masina, poti merge la ei si le zici ca-ti troncane ceva pe fata , chiar daca nu-i asa , si ei va trebuii sa verifice , deci asta sigur va fi gratis, iar daca vrei sa o faci la vreun service de cartier , nu cred ca te va costa mai mult de 30 ron. Bineanteles ca o poti face si tu , daca ai chef si te pricepi, ar fi moca. Mai putin treaba cu injectoarele , desigur.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #3
      nu mai e in garantie,dar daca sti as vrea sa stiu cat costa si la ei la dacia, dak nu poate imi recomanzi un service bun din cta dak cunosti pentru a face aceste verificari. multumesc!

      Comment


      • #4
        Da cunosc pe cineva. Este un amic de-am meu si are service. Acum daca doresti sa-ti faci diagnoza pe la injectie , si mai stiu eu ce electronic de pe masina, nu stiu daca poate.
        Dar tot ce tine de mecanica , nu-i bai.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #5
          si imi poti spune care e acest service? sau nu se face reclama?:P as vrea sa merg sa fac o verificare, si mai am o problema cu scartaitu pe la usi.. pe teren accidentat e cam sacaitor zgomotu

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google