Scrisoare Dacia:Chemare In Service Pt Montare Gratuita Centura Spate In 3 Puncte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scrisoare Dacia:Chemare In Service Pt Montare Gratuita Centura Spate In 3 Puncte

    Azi am primit o scrisoare de la Dacia prin care sunt chemat la una dintre reprezentantele Dacia pentru a mi se monta gratuit centura centrala de pe spate in 3 puncte. Cea pe care o am in prezent este in 2 puncte. Care aveti mai multe detalii despre campania aceasta? (Andrei? :P)
    Cum de s-au gandit cei de la Dacia sa faca acesta modificare? Ce pareri aveti?
    Atasez si 2 poze pe care le-am facut scrisorii respective. Pozele sunt facute cu telefonul mobil si nu sunt de calitate foarte buna dar macar se intelege scrisul.
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 1 June 2009, 21:10.
    In tara momentan.

  • #2
    din ce an e masina?sau poate le cheama doar pe cele de la inceput?
    sigpic

    Comment


    • #3
      Bine ar fi.
      Ce versiune ai?
      Din ce an e masina
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ce clasa de echipare si din ce an este masina ta?

        Comment


        • #5
          Se pare ca doar versiunile abs+ sunt chemate...asa am inteles...sau versiunile care nu au centura din mijloc cu prinderea in trei puncte.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Masina standard a fost AbsPlus si este fabricata in toamna lui 2007.
            In tara momentan.

            Comment


            • #7
              ABS+, ambiance si preferance are centura in 2 puncte in spate. Sunt curios pentru un preferance daca e valabila treaba!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Si versiunea kiss fm cum are centura?

                Comment


                • #9
                  Versiunea Kiss FM are centura centrala spate in 3 puncte.
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • #10
                    Ms de raspuns!

                    Comment


                    • #11
                      bai ia mai uitativa odata la centura aia centrala din spate (aia de spuneti ca e in 3 puncte), e in 2 puncte la toate masinile(logan) , suiti-va in spate si astept comentarii!

                      Comment


                      • #12
                        Pai sa o luam matematic...un punct sus pe tablia difuzoarelor,un punct sub banchete si un punct unde se prinde centura...deci cam trei dau.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Unul sus, unul jos si incuietoarea. Numara tu ca mie imi da cu virgula! Centura in 2 puncte e aia ca la autobuz/avion care o pui doar in jurul burtii. Punctul 1 e ala de unde e legata de masina si punctul 2 e incuietoarea.

                          LE - Eu cred ca am lag. Cand am postat era ce am zis eu, la refresh hopa, s-a bagat valericaciprinica
                          Last edited by andy_x3m; 1 June 2009, 21:57.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Cica asa sunt normele europene...Toate centurile trebuie sa fie "in 3 puncte".
                            @vasile78- La mine sunt la bancheta din spate 3 centuri X 3 puncte de prindere...Vrei sa ne incerci!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #15
                              @andy_x3m asta este secretul, centura de mijloc nu are prindere sus, deci rezulta... Si inca nu am vazut masina cu prindere sus! Dati voi exemplu si poze!
                              Pe la MCV am vazut ceva pe sus da sigur nu la mijloc...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google