Scrisoare Dacia:Chemare In Service Pt Montare Gratuita Centura Spate In 3 Puncte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    da vad ca is f multi oameni un pic cam "acizi" pe forumul asta...
    ma scuzati ca nu "am incercat sa citesc ceva pe topicul asta", poate is prea prost...o sa incerc sa stau in banca mea si sa tac din gura... jeez...
    scuze de off topic!
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • #77
      @bolo mie imi place la nebunie forumul asta, dar am invatat un lucru, crede 50% ce vezi aici si restul documenteaza-te, mult prea multi nu stiu despre ce vorbesc...
      Spre exemplu eu am comentat negativ despre centura asta in 3 puncte, zilele astea am facut curat in spate si am vazut ca am centura in 3 puncte (pana acum 2 bani nu am dat si nici nu si-a pus nimeni centura in spate)! Deci i-mi cer scuze fata de cei pe care i-am contrazis in chestia asta!

      Comment


      • #78
        Ce tampiti astia de la Dacia. Mi-au trimis ieri scrisoarea sa ma prezint sa-mi monteze centura in trei puncte. Da' luna trecuta ce mi-ati montat? Sticle de lampa? .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #79
          Clar ca e varza totul in baza de date.
          In mod normal toate Loganurile cu doua centuri in spate ar trebui sa intre in programu asta (banuiesc ca la orice Logan in talon scrie 5 locuri). Daca nu e asa, atunci e nasol, la orice iesire din tara risti sa iei o amenda consistenta.

          Comment


          • #80
            tavi, cu doua centuri in 3 puncte nu stiu daca o fi sau nu, dar eu nu stiu de logan doar cu 2 centuri pe spate... asta am zis si eu, nu ca nu stiu care centuri nu or fi bune, de pe nu stiu ce loturi sau numai din 2007 incoace, tot la asta m-am referit si eu, cele cu doua in 3 puncte pe spate, toate ar trebui sa intre in programul asta...
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • #81
              Eu sunt direct interesat de a treia centura cu prindere in 3 puncte pe spate, dar nu beneficiez. Exact asta am invocat si eu, normele europene, securitatea pasagerilor si interesul lor fata de clienti. Am primit raspuns oficial, in scris in care mi se explica clar ce si cum si securitatea centurilor in 2 puncte din loturile vechi e ok si e conforma cu normele UE!
              sigpic

              Comment


              • #82
                ieri am primit si eu scrisoare de invitatie la service pentru a mi se schimba centura de mijloc.Am ambiance ,iunie 2007.
                CT-97-VIPsigpic

                Comment


                • #83
                  Ieri am primit si eu scrisoare de le ei azi m-am dus si le-au si montat. Am Preference din 2008.
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • #84
                    Intrebare pentru cei care au beneficiat de schimbare : ce culoare are tablia ? Gri deschis sau inchis ? Multumesc !
                    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                    Comment


                    • #85
                      Gri deschis ca si cel vechi.
                      I HAVE A !sigpic
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Fratello View Post
                        Intrebare pentru cei care au beneficiat de schimbare : ce culoare are tablia ? Gri deschis sau inchis ? Multumesc !
                        La preferance-ul meu parca are o culoare mai deschisa decit vechea mocheta. Da.... poate aia era mai veche si "chinuita" de soare

                        Comment


                        • #87
                          Multumesc !
                          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                          Comment


                          • #88
                            Eu am un ABS Plus din Septembrie 2007.Ar trebui sa primesc scrisoarea aia?Pe spate am centurile fixate in 2 puncte.
                            Logan ABS PLUS 1.4 MPI

                            Comment


                            • #89
                              nu inteleg de ce ne cheama la schimbat centura? aia in 2-a puncte nu e ok?? si atunci de ce nu ne cheama pe toti?
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • #90
                                Maine ma duc si eu sa imi montez a treia centura cu prindere in 3 puncte...
                                Mai jos gasiti doua poze cu eticheta centurii in 2 puncte...asta daca intereseaza pe cineva
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google