Covorase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    rocri am vrut si eu sa-mi iau asa ceva dar cica e din fibra de sticla nu cauciuc deci o sa caut ceva prin supermarketuri am vazut cam pe la60ron

    sigpic

    Comment


    • #17
      50 de lei la Galati. Din cauciuc. Speciale de Logan Made in Turkey. Dar sunt folositoare.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #18
        Eu le-am luat de la dealer cu 100RON, sunt cu marginea mai mica. Si eu ma bucur de faptul ca se prinde in podea si sta fix (cel de la sofer). Erau ultimele, le-au luat dintr-un KISS FM din show-room.

        Comment


        • #19
          Apropo, stie cineva de unde se pot cumpara covorase cauciuc pentru interior care sa se potriveasca la logan dar sa nu fie facute din zgarcenie. Eu am luat de la dealerul de unde am cumparat masina, covorase gen tavita (cel de la sofer se prinde cu niste capse de mocheta masinii). Nu imi plac cele pt locurile din spate pt ca sunt mici si portiunea centrala nu este acoperita. Dealtfel si cel de la sofer nu acopera tot si nisipul intra in mocheta masinii.

          Comment


          • #20
            Carrefour Colentina - 10 lei setul- Covorase negre... Tocmai ce am luat 10 seturi. ) Se uita lumea ca la urs.
            numar secundele

            Comment


            • #21
              Multumesc mult

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google