Covorase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covorase

    unde as gasi(in bucuresti) cele mai ieftine covorase? am vorbit cu un amic si o sa primesc niste...erm...niste covorase cu P sau S marca, dar peste vreo 2-3 sapt, dar pana atunci se face ca la porci avand in vedere si anotimpul.
    Deci...unde gasesc asa ceva?;d

  • #2
    Are rost sa mai dai banii pe covorase pentru 2,3 saptamani? Pune si tu niste folie pe jos si gata buna!

    Daca totusi vrei, fa o plimbare pana in targul Vitan.

    Comment


    • #3
      in vitan nu ma duc, locu ala imi provoaca repulsie asa cum imi provoaca si piata obor(prefer sa merg in orice magazin/supermarket/hypermarket decat in locu ala imbacsit cu cioroi bijnitari)
      O singura data am fost in vitan, acu 1 luna ca sa iau 2 tuburi de vopsea si chit, cu greu am gasit vanzatori de origine romana, iar pe margine numa cocalari "cu ce te servesc sefu"
      Am de gand sa merg azi in Cora/carrefour/kaufland/real, daca are cineva o informatie, adica a fost de curand si a vazut covorase la pretu X.XXX il rog sa-mi dea un PM, m-as duce la fix si nu as mai pierde prea mult timp

      Comment


      • #4
        Sunt unele in Selgros/Metro/Carrefour de vreo 40-50 ron. Mai bine pui niste folie de plastic sau cumperi 1x4 m de mocheta de la Practiker si costa 15-20 ron, o tai patrate si o pui pana vin covorasele.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          eu am facut acum cateva zile la promotie in Cora la 500 setul...de logan
          "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

          Comment


          • #6
            am fost la carrefour si am luat cu 22 lei niste caucioace faine, sa vad cum le-as prinde mai bine ca parca se misca...sau mi se pare mie
            la toata afacerea faza naspa e ca i-am atins bara cand am dat in spate(doar plasticu), nu-s deloc obisnuit cu ea, are ditamai curu si vedere zero, urmatorii bani sar peste detector si bag senzori parcare, fac toti banii)

            Comment


            • #7
              In 2 ani nu i-am facut nicio zgarietura... asadar... obisnuiti-va fratilor cu masinile voastre nu mai apelati la tot felul de electronice care sa va tina loc de atentie.

              Comment


              • #8
                praktiker - 30 ron set de covorase de cauciuc. am o luna cu ele si nu stiu cat de rezistente sunt. la 30 de lei 'merg'

                Comment


                • #9
                  app, astea de am dat 22 lei pe ele erau la dealer 45 lei IDENTICE
                  ce jepcari)

                  Comment


                  • #10
                    mie la dealer mi-au cerut 1,3 mil pe acelasi set pe care l-am vazut in cora....
                    "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                    Comment


                    • #11
                      Cele mai bune covorashe sunt cele de cauciuc...se curata foarte repede si sunt destul de rezistente costa in jur d 50 ron...carrefour/metro/selgros...si la omv cred k gasesti
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        carrefour in jur de 50 ron setul

                        Comment


                        • #13
                          Eu am cumparat covorase de cauciuc de la dealer, 1200.000. Citind posturile de mai sus mi-am dat seama ca am luat teapa..

                          Comment


                          • #14
                            eu miam luat de la dealer presuri cu 1.5mil ptr ca efectiv nu puteam sa plec fara presuri afara ploua... si nu regret cat am dat pe ele ptr ca se potrivesc la fix si cel de la sofer se prinde in podea

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Stiati ca sunt covorase si de portbagaj. Adica nu covoras ca e ditamai covorul.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google