Rezistenta Dezaburire Luneta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salutare.!
    Am o problema cu luneta spate ( dezaburirea ) am carat niste profile de aluminiu si in mod sigur s-au atins de rezistenta lunetei. In consecinta..s-a intrerupt o singura linie ..in rest merge toata luneta. Cu ce pot remedia problema?
    My turbo lag, give your MPI, a chance

    Comment


    • #32
      Nu poti sa o mai repari,sau cel putin nu definitiv.Multi improvizeaza o continuitate a rezistentei care cedeaza dupa scurt timp.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • #33
        Dezaburire Luneta

        Salut tuturor de curand am observat ca numi dezabureste toata luneta m-am uitat mai atent si liniile sunt intrerupte din cauza foliei...am avut folie si din pacat na fost omologata si am fost nevoit s-o dau jos....intrebarea mea este..Merg refacute liniile acelea cu ceva...ma gandesc la pasta electroconductoare...o merge..? astept raspunsurile voastre.Multumesc.

        Comment


        • #34
          Mai bine schimba luneta, daca ai CASCO nu mai sta pe ganduri !
          Last edited by 77sky; 25 November 2012, 12:33.

          Comment


          • #35
            problema e ca nu am...e foarte scump pentru mine casco si nu imi permit...de schimbat as schimba-o in primavara acum doar incerc cv sa ma treaca iarna asta

            Comment


            • #36
              Singura rezolvare e alta luneta, nu exista rezolvare definitiva in aceasta situatie.
              @leutzul.
              Cum crezi ca se poate inlocui luneta pe casco in aceasta situatie doar daca o spargi.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #37
                O parchezi seara si dimineata, MINUNE ai gasit luneta sparta !

                NU mai cita postul anterior (e logic faptul ca lui i te adresezi)! Foloseste Post Reply!
                Last edited by 77sky; 25 November 2012, 12:34.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google