unde imi vopsesc si eu barile fata+spate in culoarea masinii ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In Constanta este o vopsitorie pe Strada Mesterul Manole Nr33C.Numarul de telefon 0723.854.601 (Mobil).I-am intrebat cat costa si au zis 30 lei pe element(bara). Nu stiu cat de bine vopsesc dar serviceul arata bine,http://urbo.ro/auto/vopsitorie-auto-130756.

    Comment


    • #17
      cum ai gasit threadu asta?) nu s-a mai postat din 2008...cred ca 30 lei/element gen pleoape si alte chestii pe mine m- costat la dacia in jur de 400 lei pentru bara fata vopsire completa si 1100 cu tot cu bara noua de la ei...ori nu ai inteles tu bine ori fac o treaba de 2 bani
      MY CLA

      Comment


      • #18
        Nu conteaza ca nu s-a postat din 2008 dar oamenii care intra aici le este bine sa aibe o informatie in plus. Da,am intrebat de bari ,nu de pleoape si asta e pretul. Si prestige,la postul 2 s-a zis ca a costat numai 150 lei la dealer. Tie de ce ti-a luat atata banet ?
        Last edited by Raoulemilian; 9 April 2012, 22:16.

        Comment


        • #19
          pentru ca din 2008 pana in 2012 sunt 4 ani timp in care preturile au crescut enorm...
          MY CLA

          Comment


          • #20
            pana la urma cat costa un vopsit de bara?! la dealer sau in alt service dar totul e sa iasa treaba buna..

            Comment


            • #21
              400 lei vopsita integral...la dacia
              MY CLA

              Comment


              • #22
                PrEsTiGe, 400 lei de bara? cu tot cu demontare-montare?

                Comment


                • #23
                  pe mine m-a luat 1100 lei pentru o bara noua originala pe fata + vopsit bara integral culoarea gri platine...vopsitul 400 si ceva...am mers cu masina cand au terminat de vopsit bara au dat-o jos pe cea de pe masina si au pus-o pe cea noua nu e nomal? doar nu te duci cu bara in spate...
                  MY CLA

                  Comment


                  • #24
                    salut baietzi , imi puteti recomanda si mie un vopsitor bun in constanta ? am un ph2 gri platina din 2010

                    Comment


                    • #25
                      unul bun pe care il stiu eu e service-ul dacia...despre unul privat poate te ajuta baietii de la tine din constanta
                      MY CLA

                      Comment


                      • #26
                        am auzit ca e unu bun la cumpana care are si cuptor si face treaba buna voi ce ziceti ? a fost cineva acolo ? ms mult numai bine

                        am fost la dacia azi si mi-au zis ca ia 700 ron de element adica 700 bara si 700 aripa
                        ron
                        Last edited by danezu_xel; 19 April 2012, 20:47. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          nu se poate... au gresit ei ceva pe mine m-a costat acum 1 luna maxim 450 lei vopsita integral tot gris platin...
                          MY CLA

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google