Alarma AlcarH21 DL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alarma AlcarH21 DL

    Astazi mi-am cumparat o alarma alcar H21 DL ,mai are cineva montat pe masina asa ceva?daca e ceva de ea sau

  • #2
    alarmele Alcar au fost bune si cred ca sunt. Stai linistit sunt mult mai bune ca TyPE R etc

    Comment


    • #3
      Alcar am eu de 2 ani. I-am pus si senzor de perimetru si cred ca e buna, fiind prima alarma pe care am avut-o.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • #4
        Hai sa iti zic. Pe nova, am avut tot alcar,nu mai tin minte modelul, parca U31,avea senzori cu ultrasunete si am tinut nova 8 ani si nu am avut probleme cu alarma. decat cu o telecomanda, care a lasat-o tata pe televizor ceva timp si s-a magnetizat. Am fost foarte multumit de ea( dar a si costat, vreo 2 miloane cand o nova noua era 36 milioane). Pe logan am mers tot pe alcar, h22, foarte multumit si de modelul asta.nu urla aiurea,cand trec masini mari sau cand tuna. urla decat cand trebuie. si la asta tot cu telecomanda am problema. a mea de data asta, am scapat-o un etaj pe scari la bloc si uneori mai face figuri, ii mai dau un bobarnac si isi revine
        In concluzie e foarte buna alarma. dar mare grija cu telecomenzile sa nu faci ca mine
        zoom-zoom

        Comment


        • #5
          am avut si eu alCar nu mai stiu ce varianta ! SUPER MULTUMIT am fost ! pe logan nu am alarma ca e in leasing ! ma gandesc sa imi pun tot alcar, dar dupa ce iese din leasing !

          Comment


          • #6
            am alcar de un an si merge ok
            CT-97-VIPsigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google