boxe logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Maxim am 32 nu 50
    sigpic
    !

    Comment


    • #17
      Ce model aveti?

      asa:
      Attached Files

      Comment


      • #18
        Sau ala mai vechi?

        Comment


        • #19
          ...Eu l-am schimbat cu sony explode...Ala stock(de kiss)sta cam la fel ca ala din poza printr-o camera pe un raft...De fapt daca fac o poza cred ca iese identica...Ia sa vedem...Revin cu poza sa vad daca reuseste

          Comment


          • #20
            As dori sa va arat muzica mea dar din pacate sunt nou pe aici si nu stiu sa folosesc chestia cu imagini imi cere un url si nustiu cum ss le dau am imaginile in calc

            Comment


            • #21
              Am fata spate jbl si un sub si statie raveland made germania daca ma ajutati vi le arat si voua cum se pun poze aici plz

              Comment


              • #22
                Ma ajute cinva

                Comment


                • #23
                  @LEXXXUS cand scrii un reply ai acolo sus optiunea atasamente(aia cu agrafa)si de acolo incarci poze din pc-ul tau o sa dureze putin dar merge,dupa ce s-au incarcat dai copy link numai la prima poza si paste in reply si apar toate care le-ai pus la incarcat.
                  @Leynad uite ala vechi

                  ...deci asta parca avea volumul pana la 50...parca
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    LEXXXUS cand scri un reply dai pe butonul din dreapta jos "Go Advance", apoi o sa-ti apara o alta pagina mai "bogata" in iconitze. O selectezi pe cea cu "agrafa" si o sa apara iar alta pg, pui pozele, inchizi pagina iar apoi dai "Submit Reply". Uite si cateva poze ajutatoare:


                    ROG MODERATORII SA STEARGA REPLY-UL ASTA; MI-A DAT O ERAOARE SI L-AM SCRIS DE 2 ORI. Multumesc
                    Attached Files
                    Last edited by Leynad; 28 September 2008, 13:42.

                    Comment


                    • #25
                      LEXXXUS cand scri un reply dai pe butonul din dreapta jos "Go Advance", apoi o sa-ti apara o alta pagina mai "bogata" in iconitze. O selectezi pe cea cu "agrafa" si o sa apara iar alta pg, pui pozele, inchizi pagina iar apoi dai "Submit Reply". Uite si cateva poze ajutatoare. Spor la treaba si sa pui si poza cu bordu care o ai la avatar
                      Attached Files
                      Last edited by Leynad; 28 September 2008, 13:42.

                      Comment


                      • #26
                        Deluxe Daca Puneai Acum 4-5 Zile Vanzare Ti Le Cumparam Eu Sau Trebuie Sa Dai Un Ass Pe Ym
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • #27
                          Eu unul mi-am pus de 13 si se potriveste boxele sunt bolaunpunkt si casetofonu jvs si se aude destul de bine si vreau sa-i mai pun si un subufer cat de curand!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google