ce amortizoare recomandati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce amortizoare recomandati

    am deja aproape 70.000 de km si mi s-au c-am dus amortizoarele si as vrea sa le schimb as fii interesat de niste preturi care sunt cele mai bune si daca ar trebuie cu ele odata si arcurile schimbate ?

  • #2
    amortizoare bilstein gaz sport + arcuri sport H&R coboara garda la sol cel mai frumos
    11mil + 5-6 mil
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Vrei amortizoare normale sau sport?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        pai cred ca pretul la alea normale e cam tot pe acolo cu astea sport,doar ca astea sunt mai rezistente
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          si unde le gasesc?sau cum fac comanda merg si sport acum daca sunt la acelas pret numai ca nu prea i-as cobora garda ca cu drumurile astea mi-e sa nu ating cu ea.Mai zimi odata pls 11 mil toate patru sau cum ?

          Comment


          • #6
            nu stiu cat costa alea normale,alea sport sunt 11 mil de la racing nick aici
            la drumuri bune sunt ok,la gropi grija mai mare
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              oare daca iau amortizoarele sport si ii pun arcuri normale,ca nu as vrea sa ii cobor prea mult garda as fii curios sa vad o poza c-am cat coboara garda cu ele la sol sa imi dau seama exact?daca se poate

              Comment


              • #8
                nu coboara prea mult, aprox 4cm

                Comment


                • #9
                  atunci e bine 4 cm.sa sun sa vad exact daca face si livrare in tara ca parca nu as merge pana in bucuresti sa mi le schimb acolo!stiti cumva daca fac si livrare in tara ?

                  Comment


                  • #10
                    Pe mine ma intereseaza niste amortizoare normale, nu sport ca la ce drumuri am aici, cu alea sport raman fara plombe la dinti. Am mai bine de 30 000 km, si parca nu-mi mai plac amortizoarele de pe masina cum amortizeaza, sunt foarte rigide si vreau sa le schimb cu unele mai confortabile si mai fiabile. Idei?

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google